Українці завершили виступи на Олімпіаді в Пхьончхані (Як це було)
На зимових Олімпійських іграх нашу країну представляли 33 спортсмени
- Сектор
-
25 лютого 2018 10:30
25 лютого:
На Олімпіаді завершила виступ остання українська спортсменка. Норвезька лижниця Маріт Бйорген завоювала "золото" в мас-старті на 30 кілометрів класичним стилем на Олімпійських іграх в Пхьoнчхані.
Єдина представниця України в цій гонці Тетяна Антипенко зайняла 38-е місце з 47 учасниць. Результат нашої спортсменки - 1: 38: 17.3, вона на 16 хвилин відстала від переможниці.
24 лютого:
Українська сноубордистка Данча не змогла пройти кваліфікацію на Олiмпiадi.
Під час першого кваліфікаційного заїзду в паралельному гігантському слаломі українка припустилася помилки, яка позбавила її шансів на потрапляння до 16-ки, яка продовжувала боротьбу за медалі. Другий заїзд українка, правда, провела дуже непогано, але відіграти загублених у першому старті 15 секунд було вже нереально.
Ще один представник України Олексій Красовський фінішував лише 50-м у лижній гонці на 50 кілометрів з часом 2:25:36.4. Перемогу тут здобув фінський лижник Нісканен.
23 лютого:
Чоловіча збірна України з біатлону, незважаючи на чудовий старт Артема Прими, який вперше передав естафету на третьому місці, зрештою змогла завершити гонку лише 9-ю.
Тим не менше, це кращий результат, ніж у жіночої команди, від якої чекали більшого, ніж від чоловіків. Можна сказати, що біатлонну Олімпіаду ми завершили гідно.
1. Швеція (0 штрафних кіл + 7 промахів) 1:15:16.5
2. Норвегія (1+12) +55.5
3. Німеччина (3+10) +2:07.1
…
9. Україна (2+9) +5:00.8
22 лютого
Українські біатлоністки з ганьбою віддали звання чемпіонок Олімпіади в естафеті. Україну представляли Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима і Анастсасія Меркушина.
1. Білорусь 1.12.03,4 (0 + 9)
2. Швеція - 10,7 (0 + 12)
3. Франція - 17,6 (0 + 14)
11. Україна - 1.41,4 (2 + 10)
Українські спортсмени невдало розпочали олімпійський день. Іван Ковбаснюк не зміг дістатися до фінішу, найкращим виявився Хенрік Кристофферсен з Норвегії.
Виступ українки з паралельного гігантського слалому Аннамарі Данчі перенесено на ранок суботи. Згідно з календарем виступів, Данча розпочне свій виступ в 05:00.
21 лютого
Українки Марина Анцибор і Тетяна Антипенко посіли останнє місце в другому півфіналі і не зуміли вийти у фінал командного спринту серед лижниць. Час відставання українок від пари з США, яка прийшла першою у півфіналі №2 - 1.21,48. Це забагато для місця в фіналі. Лише 10-ти позиція...
У чоловічому півфіналі українці Андрій Орлик і Олексій Красовський теж стали десятими, але випередивши при цьому чотири команди. Переможцям забігу, норвежцям, представники України поступилися 1 хвилину і 28,6 секунди. Для виходу у фінал цього також не вистачило, як і жінкам раніше.
Нажаль, день для українських олімпійців одразу ж розпочався невдало. Українська фігуристка Ганна Хниченкова продемонструвала свою коротку програму, але нажаль виступила невдало. Ганна впала під час виконання одного з елементів і отримала у підсумку лише 47.59 балів від суддів.Вона не кваліфікувалася до довільної програми, в якій за дві доби будуть розігруватися медалі у фігуристок.
20 лютого
В Пхьoнчхані завершилися змагання в лижному двоборстві (великий трамплін + гонка на 10 км), в яких всі три медалі - золото, срібло і бронзу - завоювали представники збірної Німеччини.
Українець Віктор Пасічник в стрибках з трампліну зайняв 21-е місце - 126.0 метрiв і 108.2 бали, а на фініші лижної гонки був 23-м з результатом 26 хвилини 39.6, секунди і відставанням від переможця в 2 хвилини 47.1 секунди.
Українські біатлоністи фінішували на 6 місці в змішаній естафеті на Олімпіаді:
1. Франція (0 + 4) 1: 08: 34,3
2. Норвегія (1 + 11) 20,9 градусів за Цельсієм
3. Італія (0 + 7) +26,9
4. Німеччина (1 + 7) +27,2
5. Білорусь (0 + 3) +55,5
6. Фінляндія (0 + 3) +1: 03,9
7. Україна (0 + 5) +1: 12,1
19 лютого
Українська пара Олександра Назарова/Максим Нікітін представили сьогодні свою коротку програму в танцях на льоду на Олімпійських іграх-2018.
Українці отримали від суддів усього 57.97 балів, чого не вистачило їм для продовженя боротьби за більш високі місця, ніж 21 позиція з 24-х учасників, яку вони у підсумку посіли.
18 лютого
На Олімпіаді-2018 в Пхьoнчхані розіграні медалі в чоловічому фрістайлі. У вирішальному виступі українець набрав балів 128,51 і посів перше мiсце!
У Пхьoнчхані завершилися змагання Олімпіади-2018 з гірськолижного спорту у чоловіків в дисципліні гігантський слалом. Українець Іван Ковбаснюк зайняв 57-е місце з результатом 2: 37.67. Після першої спроби наш гірськолижник займав 70-у позицію, але в другій зумів поліпшити свій результат на 13 рядків.
Олімпійським чемпіоном став Марсель Хіршер з Австрії. Він уже вигравав золоту медаль в Пхенчхані в суперкомбінації.
17 лютого
Кращий український результат дня! Український учасник змагань з лижної акробатики Олександр Абраменко подолав кваліфікацію.
У першій кваліфікаційній спробі Абраменко посів 9 місце, а у другій, в якій змагалися ті, хто не зміг кваліфікуватися до фіналу з першої спроби, Олександр показав 4-й результат. Таким чином, українець посів загальне 10 місце у кваліфікації і потрапив до 12-ти кращих учасників, які змагатимуться у фіналі.
Перший фінал в чоловічій акробатиці відбудеться завтра, 18 лютого. Початок - о 13:00 за Києвом. Щоб пройти у вирішальний фінальний раунд, Абраменку треба потрапити в топ-9 з 12-ти акробатів.
Українські учасниці біатлонного мас-старту сестри Віта та Валентина Семеренки виступили невдало. Валентина Семеренко фінішувала 19-ю з відставанням у +2:16 від лідера і 1 промахом, Віта Семеренко фінішувала 24-ю з відставанням +3:02 і 3 промахами. Всього в гонці брали участь 30 біатлоністок.
Переможницею гонки стала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, яка фінішувала з часом 35 хвилин і 23 секунди. Срібло виграла Дар'я Домрачева з Білорусі, бронзу - норвежка Тіріль Екхофф.
Це була остання індивідуальна жіноча гонка на Олімпійських Іграх 2018 року. Тепер у українок будуть шанси виграти медалі лише в естафеті та змішаній естафеті.
Гірськолижниці повинні були почати боротьбу за медалі о 4:00, але старт перенесли на годину пізніше. Україну у цих змаганнях представила Ольга Книш. Її підсумковий результат - 43 місце з 45 учасниць.
16 лютого
Дуже непоганий результат як для історичного дебюту на Олімпіаді показав скелетоніст з України Владислав Гераскевич.
Ставши 7-м у фінальному 4-му заїзді з результатом 50.84, Гераскевич в сумі показав час 3:24.47 і посів підсумкове 12 місце на Олімпіаді.
Перемогу в цьому виді здобув кореєць Юн Сунгбін з часом 3:20.55.
А от український учасник змагань з супер-гігантського слалому Іван Ковбаснюк не зміг завершити виступ на спуску і не має офіційного результату.
Переможцем тут став австрієць Маттіас Майєр.
Українка Ольга Книш не змогла реально поборотися за високі місця в гірськолижному слаломі. Вона фінішувала 45-ю з відставанням від чемпіонки шведки Хансдоттер у 19,37 секунди.
У чоловіків-фігуристів завершилася коротка програма. Нажаль, українець Ярослав Паніот після грубої помилки при виконанні елементу і падіння на лід зміг набрати лише 46,58 балів і наразі займеє останню, 30-ту сходинку.
Українські лижники Олексій Красовський та Андрій Орлик посіли 85 та 87 місця відповідно у гонці на 15 км. Відставання наших спортсменів від чемпіона змагань Даріо Колоньї зі Швейцарії склало більше 5-ти хвилин.
15 лютого
Лише дві учасниці представлять Україну в жіночому біатлонному мас-старті - сестри Віта та Валентина Семеренки.
Сьогодні на Олімпійських іграх в Пхьончхані відбулися кваліфікаційні змагання в лижній акробатиці у жінок. Українка Ольга Полюк не змогла пройти у фінал змагань, посівши 10-е місце. У фінал проходять шість спортсменок.
Кваліфікація 1
1. Олександра Орлова (ОАР) - 102,22
2. Анна Ускова (Білорусь) - 100,45 ...
Кваліфікація 2
1. Алла Цупер (Білорусь) - 99,37
10. Ольга Полюк (Україна) - 82.21
Українські саночники провалили естафету Олімпіади, посівши останню, 13-ту сходинку змагань. В естафеті брали участь Олена Шхумова, Антон Дукач, Олександр Оболончик та Роман Захарків.
Золоті медалі традиційно взяла збірна Німеччини у складі Наталі Гайзенбергер, Йоханнеса Людвіга, Тобіаса Вендля і Тобіаса Арльта. Срібними призерами стали канадці, бронза дісталася австрійцям.
Під закінчення змагального дня свої невисокі результати продемонстрували й українські біатлоністи, які бігли індивідуальну гонку Олімпіади. Артем Тищенко, який відстрілявся "чисто" на усіх вогневих рубежах фінішував 29-им, що є найкращим результатом нашої команди.
Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бьо, срібло здобув словенець Яков Фак, а бронзову медаль поклав у кишеню австрійський біатлоніст Домінік Ландертінгер.
Провальний день продовжили українські біатлоністки. В індивідуальній гонці на 15 км наші співвітчизниці фінішували починаючи з 20-го місця. Найкращою серед спортсменок стала Юлія Джима, відставши від переможниці норвежки Ханни Еберг аж на 3.26 хвилини.
Зовсім погані справи і у наших лижниць. Українки Марина Анцибор та Тетяна Антипенко в лижних гонках вільним стилем на 10 км фінішували 46-ю та 52-ю відповідно.
Перемогу ж здобула Рагніль Хага. Друге місце у шведки Шарлотт Кали, бронзові медалі завоювали ще одна представниця Норвегії Маріт Бьорген, а також фінка Кріста Пярмякоскі.
Після могулістки Тетяни Петрової додому відправився і український гірськолижник Іван Ковбаснюк, яки фінішував 49-м, відставши від переможця на 8.32 секунди. Він на одну позицію поліпшив свій результат у порівнянні з Суперкомбінації, де навіть не фінішував.
Український скелетоніст вразив виступом на Олімпіаді. Владислав Гераскевич виконав перші дві спроби, після яких йде на 15-му місці.
Від виконання завдання-мінімум - потрапляння в топ-20 - його відокремлює всього один хороший заїзд. Поки українець випереджає проміжне 21-е місце на 0.62 секунди. В принципі, може Владислав замахнутися навіть на фініш в топ-10 - від проміжної десятої позиції його відокремлює 0.31 секунди.
Українка Ольга Книш посіла 53-тю сходинку після першої спроби гігантського слалому, не кваліфікувавшись у фінал змагань. Переможницею змагань стала американська гірськолижниця Мікаела Шиффрін, срібним призером стала представниця Норвегії Рагнхільд Мовінкель. Третій результат продемонструвала італійка Федеріка Бріньоне.
14 лютого
На Олімпійських іграх в Пхьончхані завершилися змагання саночників в двійках. Український дует Олександр Оболончик та Віктор Захарків посіли 20-у сходинку з 20-ти можливих. При цьому наші саночники програли лідерам 1.524 секунди.
Золото виграли німці Тобіас Вендль і Тобіас Арльт з результатом 1.31.697. Срібними призерами стали австрійці Петер Пенц і Георг Фішлер (+0,088). Бронза дісталася німцям Тоні Еггерту і Саші Бенекену (+0,290).
Наш співвітчизник Віктор Пасічник завершив виступи у лижному двоєборстві на 30-ій позиції, який програв лідеру майже 3 хвилини (2.54.7). Доля медалей визначилася за результатами лижної гонки на 10 км. Першим фінішну лінію перетнув спортсмен з Німеччини Ерік Френцель, який випередив японського двоєборця Акіто Ватабе на 4,8 секунди. На третій позиції опинився австрієць Лукас Клапфер, який значно поступився лідерам.
Також була перенесена жіноча гонка Олімпіади на четвер через сильні пориви вітру. "Через сильні пориви вітру жіноча індивідуальна гонка перенесена на завтра. Синоптики прогнозували пориви сильніші 15 метрів в секунду", - сказано в повідомленні в твіттері IBU.
Україну представлять Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Юлія Джима і Валя Семеренко.
Через сильний вітер відкладений старт змагань в жіночому гірськолижному слаломі на Олімпіаді в Пхьончхані. Нашій співвітчизниці Ользі Книш доведеться проявляти себе вже 16-го лютого.
13 лютого
Українські саночицi не пoтрапили у фінальний заїзд.
Олена Шхумова зробила грубу помилку в третьому заїзді, через що звалилася з 19-го на 22-е місце і не вийшла в четверту спробу. Шхумова, яка в стартовий день змагань двічі пройшла дистанцію практично без помилок, не зуміла чисто проїхати дев'ятий віраж у третій спробі: при виході вона вдарилася в борт, через що втратила швидкість. Шхумова показала найгірший результат у третій спробі, однак мала часовий запас, який допоміг їй не опуститися нижче 22-го місця.
Що стосується Олени Стецьків, то шанси на вихід в наступний етап вона втратила ще в перших спробах. Не могла вона піднятися навіть вище передостаннього місця (одна спортсменка зійшла), так що Стецьків пройшла проїхала дистанцію, так і закінчивши Олімпіаду на 29-му місцi.
Bідбулася кваліфікація в лижних гонках в дисципліні класичний спринт.
Ні Олексій Красовський, ні Андрій Орлик відібратися до чвертьфіналів не змогли.
У чоловіків далі проходили 30 кращих спортсменів
У підсумку найкращий час показав Рістоматті Хакола з Фінляндії (3:08.54 хв), якому Красовський програв майже 25 секунд, а Орлик – 30 секунд.
Олексій у підсумковому протоколі опинився на 71-му місці, а Андрій – на 74-му. Усього участь у кваліфікації взяли 80 лижників.
Українські спортсменки Марина Анцибор і Тетяна Антипенко теж не змогли потрапити до чвертьфіналу. Для цього потрібно було зайняти місце в топ-30.
Тетяна Антипенко прийшла до фінішу 54-ю (+29.82), а Марина Анцибор фінішувала 56-ю (+31.43). Кращий час показала бронзовий призер Сочі-2014 Стіна Нільссон зі Швеції (3: 08.74).
Українець Іван Ковбаснюк не зміг на мажорній ноті завершити виступ в комбінації.
У швидкісному спуску Іван став 57-м з відставанням +4,97, а другим етапом комбінації був слалом, з яким українець не впорався і фінішувати не зміг.
Нагадаємо, чемпіоном Пхьoнчхана в комбінації в результаті став австрієць Марсель Хіршер, а в трійку призерів також увійшли французи Алексіс Пінтуро і Віктор Муфф-Жанден.
12 лютого
15:49 - Завершився другий заїзд у санному спорті у жінок.
Олена Шхумова з відставанням від лідера у +0.712 продовжує утримуватися на 19-й сходинці, а Олена Стецьків, хоча свою другу спробу і виконала набагато краще ніж першу, продовжує програвати багато - +2.171 секунди. Це лише передостання, 29 позиція.
Зазначимо, що до фінальних заїздів дістануться лише кращі 20 учасниць за результатами 3-х кваліфікаційних спроб. Змагання продовжаться вже завтра.
14:44 - Завершився біатлонний пасьют і у чоловіків. Тут все також дуже погано...
Результати українців:
34. Дмитро Підручний (1+0+2+1) + 4:01.5
38. Артем Прима (1+1+2+2) + 4:24.6
49. Сергій Семенов (1+0+2+2) + 5:32.0
14:07 - Сьогодні у Пхьончхані відбуваються перші два заїзди у олімпійських жіночих змаганнях санкарів. Дві представниці України в цих змаганнях виступили по-різному: Олена Шхумова з відставанням від лідера у +0.705 секунд завершила заїзд на 19-й сходинці, а от Олена Стецьків свою спробу виконала невдало - вона на останній, 30-й позиції із відставанням у +4.354 секунди.
Слідкуємо далі. Другий заїзд вже за кілька хвилин.
12:51 - Завершилася біатлонна гонка переслідування серед жінок. Наші учасниці, відверто кажучи, не вразили.
Результати українок:
18. (14). Віта Семеренко - +2.19,1 (4)
46 (55). Анастасія Меркушина - +4.58,0 (5)
А Валентина Семеренко навіть не вийшла на старт.
08:30 - Ще одні змагання за участю українців сьогодні можуть перенести. І це біатлонні гонки переслідування.
06:59 - Ще одне перенесення змагань за участю представника України. Цього разу знову не пощастило гірськолижникам - жіночий гігантський слалом, де мала виступити Ольга Книш, перенесено на четвер. Причина все та ж - дуже сильний вітер.
11 лютого
15:15 - У неділю, 11 лютого, українські саночники Антон Дукач та Андрій Мандзій не зуміли пробитися у фінальний заїзд на Олімпіаді-2018 в Пхьoнчхані.
14:28 - "Чиста" стрільба Підручного не дозволила боротися за медалі в спринті на Олімпіаді.
1. Арнд Пайффер (Німеччина) - 23.38,8 (0)
2. Міхал Крчмарж (Чехія) - 4,4 (0)
3. Домінік Віндіш (Італія) - 7,7 (1) ...
21. Дмитро Підручний (Україна) - 48,7 (0) ...
39. Артем Прима (Україна) - 1.36,1 (2) ...
45. Сергій Семенов (Україна) - 1.46,1 (1) ...
74. Володимир Семаков (Україна) - 2.52,9 (3)
13:20 - на Олімпійських іграх в Пхьoнчхані пройшли другi кваліфікаційні змагання жіночого турніру з могулу. Україну представила Тетяна Петрова, яка впала при першому стрибку.
У першій кваліфікації Петрова посіла передостаннє місце, але мала можливість відібратися у фінал з другої спроби. Українка помітно нервувала на старті і, припустившись помилки, впала після першого трампліна.
10:00 - Сiмен Хегстад Крюгер сенсаційно взяв золото Олімпіади в скіатлонi. Українець Олексій Красовський не закінчив гонку. Лідери його обігнали вдруге.
07:00 - На Олімпіаді в Пхьoнчхані повинні були розіграти перший комплект нагород гірськолижники. Однак чоловічий швидкісний спуск скасували у зв'язку з поганими погодними умовами. Пориви вітру досягають 80 км/год, що робить неможливим роботу підйомників. Україну в цьому виді повинен був представляти Іван Ковбаснюк.
10 лютого
16:10 - Другий заїзд наших санкарів виявився трохи вдалішим за перший. Антон Дукач - 21-й, тоді як Андрій Мандзій став 25-м.
Після двух спроб загальний результат наших такий:
27. Антон Дукач +1.896 секунди від лідера
40. Андрій Мандзій +16.109
14:25 - А от і перше біатлонне розчарування... У спринті жодна з наших учасниць не "заїхала" навіть в Топ-10. Результати наших дівчат такі:
14. Віта Семеренко (0+1) +54.5
46. Валя Семеренко (2+1) +2:14.7
55. Анастасія Меркушина (2+1) +2:26.1
73. Ірина Варвинець (1+4) +3:41.9
М'яко кажучи, не дуже вражаючі показники.
14:11 - Завершився перший зайхд у чоловічому санному спорті. Українські учасники виступили не дуже вдало. Антон Дукач йде 27-м відстаючи від лідера на 1.236 секунд, а от Андрій Мандзій взагалі провалив перший заїзд - він останній з +15,283.
10:20 - Розіграно перші нагороди Ігор-2018 - у скіатлоні серед жінок. Серед претенденток були і українки, але поборотися за медалі не вдалося. Марина Антипенко фінішувала на 45-й позиції, програвши переможниці 4 хвилини 46,3 секунд, а Тетяна Анцибор фінішувала 53-ю (+5.33,3).
9 лютого
08:50 - Вже завтра, 10-го лютого, в українців буде нова надія, адже свої виступи розпочнуть: лижники - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко; саночники - Андрій Мандзій, Антон Дукач та біатлоністи - Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець.
04:10 - На жаль наша співвітчизниця не зуміла показати гідний результат у кваліфікаційних змаганнях - всього 29-а позиція з 30-ти. Але буде ще друга спроба: у неділю, 11 лютого, коли відбудеться другий етап кваліфікації, Петрова матиме ще одну нагоду пробитися у фінальний етап. Для цього їй потрібно потрапити до десятки найкращих серед спортсменок, які також не подолали першу кваліфікацію.
04:00 - Першою з наших спортсменів виступить могулістка Тетяна Петрова. Ми вже писали про спортсменку з Івано-Франківська, то ж тримаємо кулаки за Тетяну!
03:50 - Ми підготували текст з розкладом виступів наших олімпійців. Не пропустіть найважливішого!
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:17Лідерка українського тенісу вибула з Australian Open-2025
- 16:25Українські юніори стали чемпіонами світу з хокею
- 15:32Костюк, Ястремська і Світоліна вийшли у третє коло Australian Open-2025
- 16:15Українські тенісистки продовжують виступи на Australian Open-2025
- 15:02Чемпіонка України і чинна військовослужбовиця перебігла на бік агресора і радо стала інструментом ворожої пропаганди
- 20:06Тайсон Ф’юрі утретє в кар'єрі оголосив, що іде з боксу
- 15:30Дві кращі українські тенісистки з перемог почали виступи на Відкритому чемпіонаті Австралії-2025
- 13:42Олександр Усик став Боксером року і переміг ще у двох номінаціях Ring Magazine Awards
- 18:04Маск може придбати ФК "Ліверпуль", – ЗМІ
- 15:10Топ-захисник збірної України відмовився від переходу до ПСЖ через російського воротаря Відео
- 18:26"Карпати" та "Рух" об'єдналися: у клубах розповіли, як розподілятимуть ролі між командами
- 11:52Збірна України з баскетболу повернула успішного латвійського тренера
- 15:19Усик анонсував запис спільної пісні з Пивоваровим, який виконав гімн України перед реваншем з Ф'юрі
- 12:19 Український чемпіон світу уже отримав виклик від нового потенційного суперника КРАЩІ МОМЕНТИ БОЮ, ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ УСИКА ФОТО Відео
- 09:55Усик - Світ любить сильних: Укрпошта присвятила марку перемозі українського боксера ФОТО
- 01:46 Усик вдруге переміг Ф'юрі й захистив чемпіонські титули
- 10:30Молодіжний чемпіонат світу з хокею транслюватиме телеканал XSPORT
- 22:35Побив рекорд власної ваги: Усик під час зважування перед боєм з Ф'юрі закликав звільнити захисників "Азовсталі"
- 20:05Реванш Усика та Фʼюрі: вперше в історії боксу на поєдинку працюватиме суддя зі штучним інтелектом