ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Творець мельдонію став на захист російського керлінгіста

Латвійський фармацевт Івар Калвіньш, який є творцем мельдонію, поділився думкою про ситуацію з керлінгістом Олександром Крушельницьким

Depo.
20 лютого 2018 21:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на RT.

В крові спортсмена був виявлений заборонений препарат.

"Особисто я вважаю малоймовірним, щоб спортсмен такого класу, як Крушельницький, спеціально сам прийняв мельдоній під час Олімпійських ігор, так як всі спортсмени відмінно знали, що їх перевірятимуть на предмет наявності у них в сечі заборонених до застосування препаратів. Тим більше що приймати мельдоній в разовій дозі взагалі немає сенсу, адже для прояву захисної реакції щодо негативних ефектів нестачі кисню в тканинах і органах необхідно приймати препарат не менше 10 днів.

Як мельдоній потрапив в організм Крушельницького? Так як спортсмен сам цього не знає, то причиною цього можуть бути неправомірні вчинки інших зацікавлених осіб. Мельдоній не має специфічного смаку і чудово розчиняється в воді. Так що на смак його в напоях або в їжі не виявити, джерелом препарату могли бути і продукти харчування або вода. Сподіваюся, що ця версія буде ретельно перевірена посадовими особами", - сказав Калвіньша.

Нагадаємо, на Росії вибачилися за позитивну допінг-пробу Крушельницького.