ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Презервативи, дівчина в білизні та бронемашини - чим живе Пхьончхан перед відкриттям Олімпіади

ХХІІІ зимові Олімпійські ігри триватимуть в Пхьончхані з 9 по 25 лютого

Depo.
7 лютого 2018 08:00
ФОТО: depo.ua

Depo.Сектор пропонує добірку цікавих фото останніх днів перед стартом Олімпійських ігор.

Зустріч "минулого і майбутнього". Прибиральниця з мітлою спостерігає за роботом-пилососом, який працює в медіа-центрі на одній з локацій Олімпіади в Пхьончхані.

Судно "Мангенбон-92", на якому 140 музикантів, співаків та танцюристів приїхалo з КНДР. Bлада зробила виняток для цієї подорожі і дозволила використати маршрут, незважаючи на введені в дію в 2010 році санкції, які включають заборону на захід будь-яких суден з Північної Кореї в південнокорейські води.

Нагадаємо, що делегації двох країн домовилися, що спортсмени з КНДР і Південної Кореї пройдуть під загальним прапором на відкритті.

Біатлоністам в Альпензії приходиться дуже непросто. Траса мерзла через сильні морози, температура від -18 до -10. Окрім того вітер. Спортсменкам доводиться захищати дихальні шляхи, щоки і ніс від обмороження.

А ось так виглядають "Олімпійські спортсмени з Росії". 5 грудня 2017 року МОК дискваліфікував Олімпійський комітет Росії. Таке рішення МОК прийняв на підставі висновків комісії Самуеля Шміда, яка підтвердила "систематичні порушення" антидопінгових правил на Рoсiї із застосуванням методики "зникнення позитивних допінг-проб" під час Олімпіади в Сочі в 2014 році. Нагадаємо, що збірній Росії за рішенням МОК заборонено виступати на Іграх-2018 під прапором країни, однак МОК залишив можливість поїхати до Південної Кореї частині спортсменів, які будуть виходити на змагання під олімпійським прапором і в статусі "Olympic athlete from Russia" (OAR).

Олімпійці - теж люди... Ось так просто на території Олімпійського селища розповсюджують безкоштовні презервативи...

Офіційним талісманом XXIII зимових Олімпійських ігор обрано білого тигра — Soohorang, який у корейській міфології і культурі символізує довіру, силу і захист. Його білий колір асоціюється зі снігом і льодом — неодмінними атрибутами зимових Ігор.

Активістка організації РЕТА (Люди за етичне поводження з тваринами) влаштувала акцію протесту. B 16 градусів морозу дівчина роздяглася до спідньої білизни і протестувала з гаслом "Чемпіони не носять хутро".

Ось які бронемашини є на озброєнні місцевої поліції...

Церемонія відкриття розпочнеться 9 лютого, о 13:00.