Шостий день Олімпіади: Ураган проти біатлону, російська ганьба та божевілля

На Олімпійських іграх-2018 завершився шостий змагальний день, який приніс з собою нові теми для обговорення спортивним вболівальникам

На Depo.Сектор огляд найсвіжіших та найцікавіших подій у Пхьончхані.

ТЕМА 1. Ураган заважає біатлоністкам

Головною подією для українських вболівальників у шостий день Ігор-2018 мала стати біатлонна індивідуальна гонка у жінок. Але не стала, бо була перенесена через ураган, що "розгулявся" у Пхьончхані та прилеглих до нього районах.

Сперечатися з організаторами щодо доцільності перенесення змагань було б не дуже розумно – просто подивіться на цей вітрюган!

Новий час початку гонки – завтра, 15 лютого, о 10:15 за Києвом. А вже за кілька годин свою "індивідуалку" побіжать і чоловіки-біатлоністи. Якщо, звісно, погода знову не втрутиться у розклад змагань.

ТЕМА 2. Україна все ще без успіхів

Зважаючи на біатлонні погодні катаклізми, розраховувати на медалі сьогодні українці навряд чи мали право, але хотілося побачити боротьбу за високі місця хоча б на якомусь пристойному рівні. Нажаль, не склалося навіть з цим.

Один з небагатьох учасників Ігор від України у сьогоднішніх змаганнях, старт якого не перенесли – Віктор Пасічник завершив виступи лише на 30-й позиції у лижному двоборстві (дисципліна, що включає в себе стрибки з трампліну та лижні перегони).

А наша пара санкарів Олександр Оболончик / Роман Захарків у змаганні "двійок" посіли 20 місце. Звучить непогано, якщо не враховувати, що це остання позиція з усіх можливих.

А от Ольга Книш, яка мала виступати у гірськолижному спорті, вже вдруге змушена миритися з перенесенням своїх стартів. Можна лише уявити, що відчуває дівчина в такій ситуації, і як сильно їй хочеться показати себе.

ТЕМА 3. Росіян знову принижують

У Міжнародному олімпійському комітеті (МОК) продовжують ганьбити російський спорт. Після того, як світові спортивні чиновники змусили росіян пройтися під нейтральним прапором на церемонії відкриття та виступати на Іграх-2018 під назвою ОАР (олімпійські атлети з Росії) сталася ще одна подія, від якої на Росії закипіли від люті.

Виявилося, що з відправленого Олімпійським комітетом Росії списку 500 російських спортсменів комісією Міжнародного олімпійського комітету був схвалений 391 атлет, а не 389, як стверджувалося раніше. Але отих двох, яких "загубили" у підсумку, просто забули запросити на Олімпіаду до Кореї. Двоє постраждалих – ковзаняр Сергій Грязцов і бобслеїст Дмитро Попов. Причину втрати двох кандидатів на участь в Іграх по дорозі з комісії в МОК суд не може встановити.

Не факт, що ці двоє поїхали б на Ігри, адже Олімпійський комітет Росії (ОКР) мав можливість заповнити майже всю квоту російської збірної на Олімпіаді - 209 з 211 чоловік, проте з невідомих причин відправив у Пхьончхан тільки 169 осіб. Але випадок все рівно дуже і дуже "цікавий".

ТЕМА 4. "Червона машина" гальмує на старті

Хокейна збірна ОАР здивувала вже у першому ж матчі на Іграх-2018. Росіяни зганьбилися в матчі проти Словаччини. Почали потужно – 2:0 вже на перших хвилинах, але потім пальне у "червоної машини", як її за старою радянською звичкою називають на Росії, закінчилося. Поразка 2:3 і статус одного з фаворитів турніру тепер під великим сумнівом.

ТЕМА 5. Німеччина йде у відрив

У загальному медальному заліку Олімпіади, схоже, вимальовується домінація Німеччини. Представники цієї країни випереджають своїх конкурентів як за загальною кількістю медалей, так і за "золотом". За останнім критерієм найближчий переслідувач відстає вже на дві медалі, а це серйозна відстань, враховуючи, що німці ще й близько не вгамували свій медальний апетит.

Топ-5 лідерів медального заліку Олімпійських ігор-2018:

1. Німеччина: 7 золотих - 2 срібних - 3 бронзових

2. Нідерланди: 5 - 4 - 2

3. США: 4 - 1 - 2

4. Норвегія: 3 - 5 - 3

5. Канада: 3 - 4 - 3

БОНУС. Скажений російський "фанатизм"

Що з цією людиною? Важко зрозуміти, але приблизний "діагноз" такий: "вболівальник команди ОАР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор