П'ятий день Олімпіади: Російська втеча, заборона "триколору" та японський допінг

В південнокорейському Пхьончхані фактично завершився п'ятий день Олімпіади і він приніс вболівальникам нові цікаві події

Журналіст Depo.Сектор
П'ятий день Олімпіади: Російська вт…

На Depo.Сектор найцікавіші події олімпійського дня.

ТЕМА 1. Українці знову пасуть задніх.

Дебютант Олімпійських Ігор Іван Ковбаснюк через два дні після відкладення стартів все ж вийшов на дистанцію у чоловічий комбінації в гірськолижному спорті. Результат українця став далеким від призових місць - всього 57-а сходинка. Іван майже п'ять секунд поступився німцеві Томасу Дрессену, який показав найкращий час.

Другим етапом комбінації був слалом, з яким українець взагалі не впорався і фінішувати не зміг.

Продовжились невдачі у класичному лижному спринті. Ні Олексій Красовський, ні Андрій Орлик відібратися до чвертьфіналів не змогли.

Вже на фініші змагального дня розчарували українців і саночниці - Олена Шхумова та Олена Стецьків. Дівчата не зуміли пoтрапити у фінальний заїзд на Олімпіаді в Пхьончхані

ТЕМА 2. Росіяни продовжують "запалювати".

Російський біатлоніст Антон Бабіков не хoтiв спілкування з журналістами після гонки переслідування на Олімпійських іграх в Пхьoнчхані.

За наявною інформацією, щоб уникнути спілкування зі ЗМІ, росіянин переліз через огорожу в мікст-зоні - спеціальному просторі на стадіоні, де спортсмени дають коментарі представникам преси.

12 лютого Бабіков зайняв в гонці переслідування 40-е місце, допустивши чотири промахи на чотирьох рубежах.

Інший росіянин - гірськолижник Павло Тріхічев вибув з боротьби за медалі в суперкомбінації. Він не зміг фінішувати в швидкісному спуску через падіння.

Він не впорався з поворотом і полетів за огорожу.

Щось надто багато огорож на шляху росіян, невже падіння також було заплановане, щоб втекти від журналістів?

Заради справедливості варто зазначити, що росіяни "запалювали" і з позитивного боку: російські керлінгісти Анастасія Бризгалова і Олександр Крушельницький стали володарями бронзової медалі Олімпійських ігор. Підтримали керлінгістів і лижники: Большунов та Белокурова також взяли бронзові нагороди Олімпіади.

ТЕМА 3. Допінг буває не тільки російський.

На Олімпіаді в Південній Кореї у японського спортсмена зафіксували позитивний результат допінг-тесту.

Японського ковзаняра Кеі Сайто відсторонили від участі в Олімпіаді в Пхьончхані, оскільки в його допінг-пробі виявили ацетазоламід. Це заборонений сечогінний препарат, який іноді застосовується для маскування інших видів допінгу. Відповідне рішення прийняв Спортивний арбітражний суд (CAS).

ТЕМА 4. На Олімпіаді діє заборона російських прапорів.

Один з російських вболівальників розповів, що на змаганнях з біатлону розгорнув з товаришами прапор. До них тут же підійшла "жінка в німецькому одязі", зажадавши заховати заборонений символ. Росіяни спробували її обдурити. Після цього жінка вже повернулася з поліцією.

В Південній Кореї відбирають не лише "триколори", але й символіку СРСР: у російських уболівальників, які спостерігали за змаганнями лижників на Олімпіаді-2018 в Пхьoнчхані, відiбрали прапор із зображенням Володимира Леніна.

Варто зазначити, що МОК відсторонив збірну Рoсiї від участі в Олімпіаді в Пхьoнчхані через масштабну програму з прийому допінгу, організовану Кремлем. На змагання пустили тільки окремих спортсменів. Вони виступили під нейтральним прапором.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme