Стало відомо, чому затягується повернення біатлоністки Білосюк на Олімпіаду
Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про стан здоров’я спортсменів, які перебувають на самоізоляції в Пекіні
- Сектор
-
9 лютого 2022 17:10
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на 24 Канал.
Олена Білосюк продовжує перебувати на самоізоляції.
"Самопочуття в Олени Білосюк нормальне, але її тримають, тому що показники не в нормі. Оргкомітет має вимоги, яких ми маємо дотримуватися.
Вони повністю ізольовані в кімнатах. У їхньому доступі тренажери, але не більше. Їм не можна виходити з приміщення. Білосюк нервується, хоче якнайшвидше повернутися до команди. Блашко взагалі без симптомів, але цифри не дають можливості вийти з ізоляції.
Юрай Санітра також почувається добре, але його не випускають з ізоляції через незадовільні показники. Сподіваємося, що найближчим часом він зможе повернутися до команди.
Меркушина вже доєдналася до основної команди та почала тренуватися. Вона зможе виступити у спринті. Проте вона пізно прилетіла, потрібно мінімум 7 – 8 днів акліматизації. Тому в неї буде важкий стан для гонки. Але ми нічого з цим не можемо зробити, доведеться ризикувати.
Команді важко, тому що такий стан. Третина команди закрита: масажисти, сервісмени, головний тренер. Для спортсмена це все дуже важко, психологічно складно. Здають тести весь час. Невідомо, чи буде естафета, оскільки наразі лише троє здорових біатлоністок.
Було видно, що на перших стартах Джима та Підручний були готові, але треба, щоб все складалося і були нулі. Дівчата показали непоганий виступ: 10 та 11 позиції. Дмитро – 18-й, це його найкращий результат в індивідуальній гонці. Але ще хочеться на подіум попасти, тому ще є гонки, вони будуть старатися", – сказав Бринзак.
Нагадаємо, що перед відкриттям Олімпіади-2022 стало відомо, що Олена Білосюк відправилася на самоізоляцію через коронавірусну хворобу. Напередодні індивідуальної гонки позитивний тест здала Дар’я Блашко.
Читайте також: Шаблістка Харлан прийняла несподіване рішення щодо власної кар'єри
Олімпіада
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:00The Guardian: Російські футбольні клуби отримали понад 10 млн євро від УЄФА вже після вторгнення росії в Україну
- 23:50"Шахтар" і "Полісся" провели перші матчі чергового раунду європейських клубних турнірів: кому вдався розгром суперника ФОТО
- 17:10Favbet стає офіційним партнером ФК "Колос" ФОТО
- 13:49Вихованці дитячої секції боксу SpartaBox та Favbet Foundation стали переможцями відкритого турніру з боксу
- 10:47Чергове дно чи реальний рівень нашого футболу: чемпіон України програв чемпіону Кіпру Відео
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 08:47Українські тенісистки викинули зі змагань у Монреалі двох росіянок
- 00:04Сербські партизани виявилися не по зубах: срібний призер УПЛ припинив виступи в єврокубках
- 23:05"Шахтар" чавить "Бешикташ" у двох матчах – 6:2 і крокує до основного турніру Ліги Європи
- 22:27Скандал у Белграді: Українській команді заборонили вийти на поле з прапором нашої держави у офіційній грі єврокубка ФОТО
- 21:58Житомирське "Полісся" уникнуло ганьби, подолавши "футбольного карлика"
- 09:00Жіночу збірну України з волейболу запросили до елітного світового турніру – Ліги націй
- 23:08Чемпіон України з футболу вдруге розгромив команду з Мальти у відборі Ліги чемпіонів
- 08:10Назвали ім'я наступного суперника для Усика: хто цей сміливець
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 22:42Українська футбольна команда уперше в історії програла клубу з Андорри в єврокубках: "відзначилося" житомирське "Полісся"
- 12:48Футбольний клуб із Закарпаття, який раніше грав в УПЛ, припиняє існування
- 15:3117-річна Таїсія Онофрійчук виграла Кубок світу з гімнастики
- 12:27Чоловіча збірна України з волейболу не пробилася до вісімки кращих у Лізі націй