Футбольний матч Олімпіади між збірними Бразилії та Кот-д'Івуару завершився сенсацією

У матчі 2-го туру групового етапу олімпійського футбольного турніру збірна Бразилії зустрічалася з командою Кот-д'Івуару

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Гра пройшла на стадіоні "Ніссан" в Йокогамі (Японія) і завершилася з нічийним результатом 0:0.

Примітно, що більшу частину матчу номінальні господарі провели в меншості. На 14-й хвилині пряму червону картку отримав бразильський півзахисник Дуглас Луїс. Проте на 79-й хвилині склади зрівнялися – у Кот-д'Івуару був вилучений хавбек Ебу Куассі, який отримав другу жовту картку через 14 хвилин після першого "гірчичника".

За Бразилію зіграв нападник "Зеніту" Малком. Форвард петербуржців вийшов на 74-й хвилині. Бразильський захисник ЦСКА Бруно Фукс залишився в запасі.

Після двох турів олімпійського турніру у Бразилії і Кот-д'Івуару по чотири очки, вони посідають першу і другу сходинку в таблиці групи D відповідно.