ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Гендиректор "Мілану": Ми втратимо на Доннаруммі 100 млн євро

Генеральний директор "Мілану" Марко Фассоне прокоментував відмову голкіпера Джанлуїджі Доннарумми продовжити контракт з клубом

Depo.
20 червня 2017 11:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Corriere della Sera.

"Ми розчаровані тим, що його рішення або реакція його агента викликали таке ставлення у суспільства. Я дійсно не знаю, що ще ми могли б зробити, щоб у Джіджі і його сім'ї було бажання залишитися. Ми намагалися донести до нього цю думку кожного разу, коли ми розмовляли.

Якби він передумав, він не тільки був би сприйнятий з розпростертими обіймами самим клубом, але і фанатами "Мілану". Настрій може швидко змінитися.

Ніхто ніколи не сумнівався, що він має право прийняти це рішення. Це повністю відповідає правилам. Але одна справа - бути законним, інше - етика бізнесу. Найсумніше, що це буде вкрай неприємною ситуацією для клубу. Піти можна було б, не пошкодивши команді. Але зараз це буде коштувати "Мілану" 100 мільйонів євро.

Якщо Доннарумма коштує стільки у віці 18 років, це пов'язано з тим, що наш клуб мав сміливість запустити його в основу. Все, що він повинен був зробити, - сказати, що він не хотів залишатися. Тоді ми б могли його звільнити, якби з'явився клуб, навіть цього літа, що готовий заплатити "Мілану" потрібну суму.

Таким чином, те, що "Реал" не заплатить мені, потрапить в кишені його агента. Я, принаймні, реінвестував б цю суму в італійський футбол", - розповів Фассоне.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор