Гармата лівої ноги: Як Малиновський вирвав перемогу для "Аталанти" (СТАТИСТИКА)

У матчі 23-го туру Серії А дальній і влучний удар Руслана Малиновського став переможним для "Аталанти", яка обіграла на виїзді "Фіорентину" (2:1)

Гармата лівої ноги: Як Малиновський вирв…

"Я повинен задуматися про варіанти в атаці. Схоже, що Гомес зіграє попереду. Маріо Пашаліч і Руслан Малиновський можуть замінити Йосіпа Ілічича або Дувана Сапату, але це ще треба обміркувати. Треба приймати рішення від матчу до матчу", – цитували італійські медіа головного тренера "Аталанти" Джан П’єро Гасперіні напередодні матчу у Флоренції, куди завітали бергамці.

Та, схоже, досвідчений італійський фахівець трохи лукавив, адже виставив він звичний склад, традиційно залишивши українського атакувального півзахисника Руслана Малиновського в запасі. Футболіст збірної України вшосте поспіль розпочав матч чемпіонату Італії з лави запасних. Востаннє він виходив у старті ще 22-го грудня проти "Мілана" (5:0).

Також українець з перших хвилин грав в Кубку Італії якраз проти "Фіорентини" (1:2) 15-го січня. Тоді він відзначився асистом. І як підтвердилося цього разу – "фіалки" є його чи не улюбленим клубом, у матчах із яких він полюбляє відзначатися результативними діями.

На 64-ій хвилині Руслан Малиновський замінив Маріо Пашаліча за рівного рахунку 1:1. А на 72-ій хвилині українець забив переможний гол влучним ударом у дальній від голкіпера кут воріт.

Уже вкотре вихід на поле українського футболіста значно додав гостроти у грі "Аталанти". Обидві команди за нічийного рахунку грали на перемогу, тож Малиновський став таким собі хвилерізом для бергамського клубу. Він підбирав м’яч іще на власній половині поля та розпочинав атаки своєї команди. Видно, що Руслан добре знає свою позицію на футбольному полі та на належному рівні виявляє взаєморозуміння з одноклубниками.

Авторитетний портал Whoscored поставив доволі високу оцінку українському футболістові – 7,74. Вища тільки у словенського атакувального півзахисника бергамців Йосіпа Ілічича – 7, 81. Зважаючи на те, що один із лідерів збірної України, на відміну від інших футболістів "Аталанти", провів на полі значно менше часу, такий показник нашого гравця є досить вагомим.

Цікаво, як надалі використовуватиме Малиновського хитрий наставник бергамського клубу Джан П’єро Гасперіні? Чи залишить за українцем роль такого собі джокера? Чи переведе у стартову одинадцятку?.. Бо, наприклад, хорватський півоборонець Маріо Пашаліч, якого й замінив Руслан, виглядав у цій грі непереконливо.

Цього сезону 26-річний український футболіст Руслан Малиновський забив за "Аталанту" 4 голи і зробив 3 асисти в 27-ми матчах.

Статистика Руслана Малиновського в матчі проти "Фіорентини" (оцінка від Whoscored – 7,74):