Збірна України зіграла драматичний матч проти корейської команди

Збірна України провела свій другий матч на турнірі в Угорщині, де її суперником стала команда Південної Кореї

Збірна України зіграла драматичний матч…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Після нічийного першого періоду (1:1) збірній України вдалося вдруге вийти вперед.

Далі у команди Сергія Вітера розладналося з дисципліною, а південнокорейці змогли досить холоднокровно поставитися до реалізації зайвого гравця. Після двох голів у меншості "синьо-жовті" пішли на другу перерву, поступаючись 2:3. На 5-ій хвилині третього періоду Південна Корея закинула четверту шайбу.

Таким чином Україна з двома поразками посіла останнє місце в своїй групі і в заключному матчі на турнірі зіграє з невдахою групи А.