Колишня солістка "ВІА Гри" анонсувала приїзд на Матч зірок КХЛ "гарячою" фотографією (ФОТО)

Колишня солістка "ВІА Гри" Анна Сєдокова розповіла про свої плани відвідати Матч зірок КХЛ в Казані

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Хокей – гра сильних і сміливих! І зухвалих. Тому не бачу приводу не прилетіти, приїхати чи просто прийти на Тиждень зірок хокею-2019 в Республіці Татарстан", – написала Седокова у своєму Інстаграмі.

Хоккей - игра сильных и смелых ! И дерзких ;)) По этому не вижу повода не прилететь, приехать или просто прийти на Неделю Звёзд Хоккея 2019 в Республике Татарстан #KHLALLSTARS ⭐️⭐️⭐️ 12 января - Кубок Вызова МХЛ, Нижнекамск 13 января - Матч Звёзд ЖХЛ, Нижнекамск 19-20 января - звездный уикенд КХЛ, Казань А ещё, в хоккей игра добрых и настоящих ! Спасибо @khl , что поддержали мою просьбу и пригласили наших особенных и таких красивых девочек конкурса #жемчужинататарстана на игры! @veronika_singer будешь? ❤️ Ждём вас! Всех всех!!! @mhl_rus @whl_ru

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Тиждень зірок хокею відбудеться в Казані і Нижньокамську з 12-го по 20-те січня. 12-го і 13-го числа в Нижньокамську пройдуть Матч всіх зірок ЖХЛ і гра за Кубок Виклику МХЛ, а 19-го та 20-го січня глядачі в Казані побачать майстер-шоу і Матч зірок КХЛ.

Читайте також: Білоруський клуб вигнав з команди росіянина

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор