ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишня солістка "ВІА Гри" анонсувала приїзд на Матч зірок КХЛ "гарячою" фотографією (ФОТО)

Колишня солістка "ВІА Гри" Анна Сєдокова розповіла про свої плани відвідати Матч зірок КХЛ в Казані

Depo.
11 січня 2019 17:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Хокей – гра сильних і сміливих! І зухвалих. Тому не бачу приводу не прилетіти, приїхати чи просто прийти на Тиждень зірок хокею-2019 в Республіці Татарстан", – написала Седокова у своєму Інстаграмі.

Хоккей - игра сильных и смелых ! И дерзких ;)) По этому не вижу повода не прилететь, приехать или просто прийти на Неделю Звёзд Хоккея 2019 в Республике Татарстан #KHLALLSTARS ⭐️⭐️⭐️ 12 января - Кубок Вызова МХЛ, Нижнекамск 13 января - Матч Звёзд ЖХЛ, Нижнекамск 19-20 января - звездный уикенд КХЛ, Казань А ещё, в хоккей игра добрых и настоящих ! Спасибо @khl , что поддержали мою просьбу и пригласили наших особенных и таких красивых девочек конкурса #жемчужинататарстана на игры! @veronika_singer будешь? ❤️ Ждём вас! Всех всех!!! @mhl_rus @whl_ru

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Тиждень зірок хокею відбудеться в Казані і Нижньокамську з 12-го по 20-те січня. 12-го і 13-го числа в Нижньокамську пройдуть Матч всіх зірок ЖХЛ і гра за Кубок Виклику МХЛ, а 19-го та 20-го січня глядачі в Казані побачать майстер-шоу і Матч зірок КХЛ.

Читайте також: Білоруський клуб вигнав з команди росіянина

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор