Хокейний трилер: Визначився новий чемпіон України, і це несподіванка

"Кременчук" у сьомому матчі фінальної серії плей-оф розіграшу УХЛ у справжньому трилері переграв донецький "Донбас"

Хокейний трилер: Визначився новий чемпіо…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. "Донбас" розпочав матч швидко закинутою шайбою. Микита Буценко пробив В'ячеслава Новицького. "Містяни" відповіли голом Єгора Серанова – 1:1 перед першої двадцятихвилинки.

У другому періоді після невдалого відскоку від борту Тимур Гриценко втратив шайбу в своїй зоні, і цим скористався Олег Шишлянніков. Він відпасував на Андрія Бірюкова, який вдруге вивів донеччан уперед в рахунку – 2:1.

"Містяни" знову відігралися. Артем Дубінін вистрілив у дальню "дев'ятку" – 2:2. У третьому періоді суперники лоскотали один одному і вболівальникам нерви, але більше не пропускали.

Все в цьому епічному фіналі мало вирішитися в овертаймі. І вирішилося на користь "Кременчука". Микола Кисельов реалізував більшість – 3:2 і 4:3 в серії на користь "містян".

Таким чином "Кременчук" уперше в історії став переможцем Української хокейної ліги.