Як Кравець зіграв на команду у матчі проти "Дармштадту" (СТАТИСТИКА)

Артем Кравець відіграв повний матч Бундесліги за "Штутгарт" і відзначився корисними діями на полі

Як Кравець зіграв на команду у матчі про…

Тренер Юрген Крамни довірив Артему Кравцю місце у основі на матч проти "Дармштадту" і, судячи з того, що українець дограв поєдинок до самого фінального свистка, наставник "Штутгарту" залишився задоволений побаченим.

Подивимося на те, що могло сподобатися тренеру. Отже, Кравець провів на полі 90 з гаком хвилин і головним його досягненням стала гольова передача вже у доданий до першого тайму час. Артем класно і дуже зручно скинув м'яч під удар Лукасу Руппу, який розстріляв ворота суперника, зробивши рахунок 2:1 на користь "швабів".

Цей епізод за участю Кравця став символічним і показовим, адже майже всю гру українця попереду шукали саме верховими передачами. Про що свідчить і статистика – Артем виграв аж 8 верхових дуелей. Більше за нього в цьому матчі не виграв ніхто!

При достатньо низькому відсотку точних передач (57,7%), Кравець все одно був одним із найпомітніших та найкорисніших на полі, тому не дивно, що тренер вирішив у другому таймі прибрати с поля інших гравців (навіть автора голу Руппа), але Артему дав дограти до кінця.

Та й оцінки від авторитетного сайту WhoScored свідчать про правоту тренера – Кравець отримав 7.24. Кращий бал у "Штугарту" мали лише автори голів Рупп (7.66) і Гентнер (7.42).

Бачення тренерським штабом німецького клубу Кравця як "стовпа" в атаці може стати корисним і для тренерів збірної України на чолі з Михайлом Фоменком. Можливо, такі якості Артема знадобляться національній команді на майбутньому Євро-2016.