Українці в бундеслізі: "в'ялий" Коноплянка та розгублений Ярмоленко (СТАТИСТИКА)

В Бундеслізі завершилися матчі команд українських футболістів Євгена Коноплянки та Андрія Ярмоленка

Українці в бундеслізі: "в'ялий" Кон…

Depo.Сектор за допомогою показників порталу Whoscored проаналізував гру українських футболістів.]

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка на поле вийшов лише на 66 хвилині в переможному виїздному матчі з "Гертою" (2:0).
За час перебування українця на полі, гельзенкірхенці забили другий гол і остаточно закріпили перемогу. Коноплянка встиг віддати 13 пасів з точністю 85%. Один раз зробив "фірмовий" загострюючий пас на партнера. Зрештою отримав від порталу Whoscored одну з найдижчих оцінок в "Шальке", але це й не дивно, зважаючи на відведені йому лише півгодини.

Євген Коноплянка:
Дотики до м'яча -17
Паси - 13
Точність - 84,6
Загострюючі паси - 1
Оцінка - 6,32

В Андрія Ярмоленка справи пішли не краще. Його "Боруссія" (Д) сенсаційно поступилася "Лейпцигу" - 2:3. Українець провів на полі 90 хвилин, завдав три удари (один в ствір). Зробив 39 пасів з точністю 79,5% (одна з найгірших в команді). Загалом "Ярмола" не виглядав на полі катастрофічно на фоні партнерів. Вся команда виглядала якось знервовано. Міг українець стати героєм, проте його пас, який міг стати гольовим, не використав Обамеянг. А на останніх секундах і взагалі не влучив в порожні ворота після відскоку м'яча.
Whoscored поставив Ярмоленку одну з найгірших в команді оцінок - 6,37.