Коноплянка видав особистий рекорд

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка відкрив рахунок голам у Бундеслізі, а взагалі забив 6-й м'яч у сезоні з кращим в кар'єрі показником ефективності

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Вєсті.

Євген Коноплянка забив перший гол в чемпіонаті Німеччини (в матчі з "Фрайбургом" - 1:1) і тепер може похвалитися м'ячами у всіх офіційних турнірах у складі "Шальке". До цього він двічі розписався в ЛЄ (в іграх з "Краснодаром" і "Ніццою") і Кубку Німеччини (дубль "Нюрнбергу"). Крім того, є в активі зоряного українця і гол за "Севілью", де він починав сезон, - в Суперкубку УЄФА. На шість м'ячів у нього пішло 965 хвилин (в середньому майже 161 хвилина на гол).

Журналісти проаналізували показники Коноплянки в попередніх сезонах станом на 19 грудня і виявили, що у півзахисника збірної України зараз найкращий показник в біографії по ефективності перебування на полі. До цього топової в його кар'єрі була осінь 2013 роки (трохи більше 188 хвилин на гол). Лише тоді він, до речі, забив більше, ніж зараз. Тому навряд чи нинішній сезон може вважатися провальним для нашого легіонера. Коноплянка поряд з Набілем Бенталєбом - найкращий бомбардир "Шальке" у всіх турнірах сезону. Обидва забили по п'ять м'ячів, але алжирець відіграв +1456 хвилин, а українець - 822.