З'явилось відео скандального епізоду фінального матчу ЛН Іспанія – Франція

Збірна Франції обіграла команду Іспанії (2:1) у фіналі Ліги націй

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Долю фінального матчу Ліги Націй між Іспанією і Францією вирішив гол Кіліана Мбаппе на 80-й хвилині. Форвард "триколірних" вийшов на побачення з Сімоном і спокійно його переграв.

Цікаво, що Кіліан в момент передачі від Тео Ернандеса перебував в офсайді. Очевидно, що відеоасистенти, які переглядали повтор моменту, вирішили, що м'яч до Мбаппе потрапив від Еріка Гарсії, який намагався перервати цей пас. Дотик був – сумнівів немає, але чи можна цей епізод вважати, як пас від гравця суперника?

У півфіналі турніру іспанська збірна обіграла національну команду Італії (2:1), а Франція здобула вольову перемогу в матчі з Бельгією (3:2).

Франція стала другим в історії переможцем Ліги націй. Перший трофей виборола збірна Португалії.

Дивіться також: Як збірна Франції перемагала Іспанію у фіналі Ліги націй