З'явилось фото скандальної заміни Роналду в матчі "Ювентуса" в Москві

На 81-й хвилині вчорашнього матчу на "РЖД Арені" Мауріціо Саррі замість Кріштіану Роналду випустив на поле Пауло Дібалу

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На той момент рахунок був 1:1.

Сам Саррі після гри пояснив своє рішення бажанням поберегти лідера: "Побоювалися, що Роналду може отримати пошкодження, яке може зашкодити йому в майбутньому. Уже в кінці першого тайму були ознаки для занепокоєння, після перерви теж були такі моменти, коли він прискорювався".

Однак Кріштіану занепокоєння наставника не оцінив і, покинувши поле, що не потиснувши йому руку.

У нинішньому сезоні Роналду міняли лише одного разу, і то в збірній - на 79-й хвилині після покеру в ворота Литви при рахунку 5:1.

Варто відзначити, що це перший випадок за чотири останніх розіграшу Ліги чемпіонів, коли Роналду не дограв матч через заміну.