"Зоря" програла норвезькому "Буде-Глімту" в матчі Ліги конференцій (Як це було)

Завершився матч 1 тура групового етапу Ліги конференцій "Буде-Глімт" (Норвегія) - "Зоря" (Україна)

"Зоря" програла норвезькому "Буде-Глімту…

На Depo.Сектор все найцікавіше, що відбувалося до та під час матчу.

Поєдинок розпочався о 22:00 в Буде на стадіоні "Аспміра".

23:53 - Фінальний свисток! "Зоря" програє в першому турі Ліги конференції "Буде-Глімту" - 1:3.

23:50 - Гол! Артем Громов скоротив відрив в рахунку - 3:1 на користь норвежців.

23:19 - Катастрофа! Пеллегріно на 60 хвилині робить рахунок 3:0 на користь норвежців.

23:06 - Жах!!! "Зоря" пропускає двічі на старті другого тайму. На 47 хвилині відзначився Сальтнес після навісу з кутового. На 49 хвилині Сольбаккен зробив рахунок 2:0.

22:55 - Кінець першого тайму. Рахунок 0:0.

22:16 - Після перших 15 хвилин рахунок 0:0.

"Зоря" зазнала кадрової втрати перед початком поєдинку. Травму отримав крайній захисник Жуніор Реіс (Жуніньо), якого в стартовому складі замінив Ігор Снурніцин.

22:00 - Почали!!!

21:01 - Завершуються останні приготування на стадіоні в Буде.

20:50 - Стартові склади команд:

"Буде-Глімт": Хайкін, Сампстед, Моє, Лод і Бьоркан, Брустад-Фет, Берг, Сальтнес, Сольбаккен, Ботхейм, Пеллегріно.

Запасні: Смітс, Хайбртен, Ветлесен, Конрадстен, Моберг, Хаген, Нордос, Пернамбуко, Мугіша, Коомсон.

"Зоря": Мацапура, Хомченовський, Вернидуб, Цвек, Жуніньо, Назарина, Булеца, Кочергін, Кабаєв, Громов, Аллахьяр.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Луньов, Гладкий, Імереков, Фаворов, Овусу, Крістіан, Снурніцин, Алефіренко.

19:28 - "Буде-Глімт" продав всі квитки на матч проти "Зорі". Клуб запустить в продаж ще 300 квитків, які раніше були зарезервовані для представників УЄФА та делегації гостей.

Зустріч пройде на стадіоні "Аспмура", який розрахований на 5 635 глядачів.

18:07 - Футболісти української команди гратимуть в білій формі, суперники - в синій.

16:00 - Поєдинок обслужить бригада арбітрів з Нідерландів.

Арбітр зустрічі – Денніс Хіглер (Нідерланди).
Асистенти арбітра – Чарльз Шаап (Нідерланди), Маріо Дікс (Нідерланди).
4-й арбітр – Сандер Ван Дер Ейк (Нідерланди).
Делегат УЄФА – Патрік Уоттблед (Франція).

15:00 - Наш текст що матчу: Що треба знати про дебют "Зорі" з "Буде-Глімтом" в Лізі конференцій

14:00 - Ось як футболісти "Зорі" тренувалися в Норвегії.