Зірковому легіонеру "Динамо" не знадобиться хірургічне втручання

Хороші новини прийшли від медичної служби "Динамо" щодо травми півзахисника команди Міккеля Дуелунда

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Динамо".

Його стан і перспективу відновлення прокоментував головний лікар першої команди Леонід Миронов:

"Медична служба "Динамо" після ретельного огляду Дуелунда в Україні в Інституті травматології у провідних фахівців в області його травми була не задоволена результатами висновків наших лікарів і вирішила проконсультуватися у провідних європейських фахівців в області травми стопи в Данії і Німеччини.

Після обстеження спочатку в одній країні, а вчора і в інший, вони зробили однозначний висновок, що Міккель не потребує операції, а йому необхідне консервативне лікування і спеціальна фізична реабілітація протягом 12-14 днів. Клубна медична служба "Динамо" з цим абсолютно погодилася, оскільки в Німеччині Дуелунд перебував в супроводі нашого провідного лікаря Андрія Шморгуна. Після проведення консиліуму прийнято рішення відмовитися від рекомендацій наших фахівців і прислухатися до європейських, які в один голос заявили, що у випадку з Міккелем (а у нього рідко зустрічається травма великого пальця ноги) операція не потрібна, навпаки - вона навіть може нашкодити.

З дозволу президента клубу і за погодженням з головним тренером прийнято рішення відпустити Міккеля Дуелунда на реабілітацію в Данію, де йому вже доводилося відновлюватися у свого реабілітолога після перелому, який він отримав в минулому році. Роботою його фізіотерапевта ми дуже задоволені і рекомендували керівництву клубу, щоб наш футболіст пройшов там повний курс спеціального відновлення.

4-го вересня Міккель повинен повернутися до Києва для контрольного тестування.

 

Читайте також: Яких футболістів Михайличенко вижене з "Динамо"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook