Зірковий Бейл втік зі стадіону "Реала" за 10 хвилин до закінчення матчу з "Леганесом"

Нападаючий мадридського "Реалу" Гарет Бейл не догледіли до кінця переможний матч 11-го туру іспанської Прімери з "Леганесі" (5:0), який відбувся напередодні, 30 жовтня, в Мадриді

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Marca.

Як зазначає джерело, 30-річний футболіст, який в даний час відновлюється після травми, спостерігав за грою з трибуни домашнього стадіону "вершкових" "Сантьяго Бернабеу". Арену валлієць залишив на 82-й хвилині зустрічі. Таким чином, Бейл не побачив п'ятий гол своєї команди і не привітав її з перемогою в роздягальні.

При цьому, за словами видання, Гарет не порушив клубних правил, оскільки "Реал" штрафує тільки тих гравців, які залишають стадіон раніше 80-ї хвилини матчу.

Раніше Бейл неодноразово запізнювався на матчі, в яких не брав участь, і залишав арену раніше їх закінчення. У березні цього року форвард був замінений у другому таймі зустрічі з "Барселоною", а вже через кілька хвилин виїхав зі стадіону.

Раніше Бейл зганьбився своєю політичною обізнаністю.