Зінченко отримав найвищу оцінку в "МанСіті" за матч проти ліверпульців у Кубку Англії

Український гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко став найкращим гравцем матчу 1/4-ої фіналу Кубка Англії проти Евертона (2:0)

Зінченко отримав найвищу оцінку в "МанСі…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на SofaScore. Українець провів 90 хвилин на полі і заробив 7,7 бала від цього ресурсу.

В одному з епізодів Олександр Зінченко врятував ворота "містян" після подачі з кутового.

Таким чином "Манчестер Сіті" вийшов у півфінал турніру. Раніше там опинився і "Саутгемптон", який розгромив на виїзді "Борнмут" – 3:0. У неділю відбудуться ще два чвертьфінальні матчі Кубка Англії: "Челсі" – "Шеффілд Юнайтед" і "Лестер" – "Манчестер Юнайтед".