Збірник України не витягнув "Ференцварош" Реброва до перемоги в Угорщині

"Ференцварош" Сергія Реброва у виїзному поєдинку чемпіонату Угорщини зіграв внічию із "Залаегерсегом" (1:1)

Збірник України не витягнув "Ференцварош…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Підопічним Сергія Реброва не вистачило близько 10-ти хвилин, щоб здобути перемогу у виїзному матчі першості Угорщини над "Залаегерсегом".

В основному складі гостей вийшов викликаний в збірну України Ігор Харатін, а ось Олександр Зубков залишився поза заявкою.

"Фраді" відкрив рахунок вже на 20-ій хвилині після удару Нгуєна. Практично весь матч гості вели, але за десять хвилин до фінального свистка "Залаегерсег" відновив рівновагу – 1:1. Харатін відіграв весь матч, не відзначившись результативними діями.

Незважаючи на нічию, "Ференцварош" продовжує лідирувати в чемпіонаті Угорщини, випереджаючи "Фехервар" Івана Петряк на одне очко.

Читайте і дивіться також: Обікрав захисника: Український футболіст забив переломний гол в Угорщині