Обікрав захисника: Український футболіст забив переломний гол в Угорщині

Український вінгер "Фехервара" Іван Петряк забив гол у гостьовому матчі 24-го туру чемпіонату Угорщини проти "Академії Пушкаша" (4:1)

Обікрав захисника: Український футболіст…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Петряк вийшов в стартовому складі команди. На 59-ій хвилині "Фехервар" повів у рахунку (2:1) завдяки точному удару українця. Наприкінці поєдинку Івана замінили.

Відзначимо, що в складі "Академії Пушкаша" отримав ігровий час півзахисник Артем Фаворов. Українець вийшов на заміну на 84-ій хвилині поєдинку.

Нинішнього сезону 25-річний Петряк провів 33 матчі за "Фехервар", відзначившись шістьма голами.

Наступний матч команда Петряка проведе 11-го березня вдома проти "Залаегерсега" в рамках 1/4-ої фіналу Кубка Угорщини.