Збірна України втратила перемогу у драматичному матчі з Фінляндією (Як це було)

У другому матчі відбору на ЧС-2022 національна збірна України в Києві зустрічалася з командою Фінляндії

Збірна України втратила перемогу у драма…

На Depo.Сектор усі найважливіші події, які відбувалися до та під час матчу.

23:39 – Звучить фінальний свисток. Матч Україна – Фінляндія завершується нічиєю 1:1.

23:32 – Головний арбітр поєдинку показав Миколенку червону картку. В меншості дограє збірна України кінцівку матчу.

23:31 – Привозять пенальті у свої ворота захисники збірної України. Віталій Миколенко сфолив у власному штрафному майданчику і Теему Пуккі впевнено реалізував 11-метровий удар.

23:23 – Забиває збірна України гол! Жуніор Мораес, який вийшов на заміну в другому таймі, замкнув простріл з флангу Олександра Караваєва!

22:48 – Розпочався другий тайм матчу кваліфікації на ЧС-2022. Україні потрібно додавати в атаці.

22:43 – З'явилась статистика першого тайму важливого матчу відбору. Перевага на боці збірної України:

22:32 – Звучить свисток на перерву. Україна створила більшу кількість гольових моментів за підсумками першої 45-хвилинки, але відкрити рахунок в матчі таки не вдалося.

22:03 – Важкий матч для підопічних Андрія Шевченка. Місцями фінська команда виглядає гостріше за українців. Поки що в активі нашої команди лише дальній удар Руслана Малиновського, який став легкою здобиччю голкіпера гостей.

21:45 – Поєдинок стартував. Вболіваємо за українську команду!

20:36 – Тренер збірної Фінляндії Маркку Канерва випускає найсильніший склад проти України:

20:22 – Андрій Шевченко оголосив стартову одинадцятку на матч з Фінляндією:

20:14 – Авторитетний Маркевич розповів, який гравець потрібен збірній України в поєдинку з фінами.

19:59 – Газон київського стадіону має хороший вигляд після весняних морозів:

18:44 – Форвард "Десни" Пилип Будківський поки не потрапляє у національну збірну України, але дуже цього хоче. Поєдинок з фінами пройде без нього.

17:25 – Так виглядає НСК "Олімпійський" в день матчу між українцями та фінами:

16:18 – Експерти визначили явного фаворита матчу Україна – Фінляндія.

15:12 – Олександр Караваєв запевнив, що збірна України знову здатна на сюрприз. Сподіваємося, що на приємний...

14:25 – На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу, яка проходила онлайн, вирішили, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Фіни зіграють у білому.

13:43 – Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями від матчу проти Фінляндії в рамках відбору на ЧС-2022.

Заявка національної збірної України на матч із Фінляндією (за номерами)

1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Ілля Забарний, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Олександр Сирота, 7. Микола Шапаренко, 8. Руслан Малиновський, 9. Роман Яремчук, 10. Євген Коноплянка, 11. Марлос, 12. Андрій П'ятов, 13. Юхим Конопля, 14. Богдан Михайличенко, 15. Олександр Зубков, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 18. Євген Макаренко, 19. Жуніор Мораес, 20. Віктор Коваленко, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Анатолій Трубін

Із тих футболістів, які зараз перебувають під рукою тренерського штабу, до заявки на гру проти "Суомі" не потрапили Володимир Шепелєв, Олександр Тимчик, Дмитро Різник, Андрій Лунін та Артем Довбик.

Ще вчора Андрій Шевченко оголосив про одну кадрову втрату. На жаль, не встиг відновитися після ушкодження, через яке він пропустив уже більше місяця, Андрій Ярмоленко: присутні залишкові наслідки травми, які не дають атакувальному півзахиснику бути готовим до найближчих поєдинків. З огляду на це Андрій Шевченко вирішив відпустити Ярмоленка з розташування головної команди країни – Андрій буде завершувати процес реабілітації в клубі "Вест Гем".

У суботу 27-го березня збірна України провела зосереджене тренування на полі НСК "Олімпійський".

Напередодні гри на прес-конференцію прийшли головний тренер Андрій Шевченко та захисник Микола Матвієнко.

Раніше під керівництвом Андрія Шевченка збірна України вже провела два матчі проти фінів, які закінчилися скромними перемогами "синьо-жовтих". Це відбувалося в рамках відбіркового етапу до чемпіонату світу 2018-го року.

Про хитросплетіння в нашій групі й особливості календаря – у тексті нашого журналіста Владислава Печерного.

Турнірна таблиця нашої групи D має такий вигляд. Але поки що розташування команд не є показовим, адже проведено лише один тур, в якому зафіксовано винятково нічиї.