Збірна України по-вольовому перемогла команду Індії

На зборі в Туреччині жіноча збірна України здобула вольову перемогу в товариському поєдинку з національною жіночою командою Індії

Збірна України по-вольовому перемогла ко…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Головна тренерка "синьо-жовтих" Наталія Зінченко в цій грі вирішила перевірити резерв команди, випустивши у стартовому складі лише трьох гравців, які з перших хвилин розпочинали попередній поєдинок із сербками.

Українки пропустили два голи трохи більше, ніж за пів години гри. Проте згодом взялися за справу, один голвідквитали до перерви, а в другому таймі довели справу до перемоги.

3:2 – вольова перемога у спарингу для "синьо-жовтих". На цьому турецький збір нашої команди завершено, 24-го лютого українки повернуться додому.