Збірна України перемогла в спарингу новачка Прем'єр-ліги

Збірна України провела контрольну гру з переможцем Першої ліги - СК "Дніпро-1"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Команда 1.

Гра почалася о 18 годині. В організації атаки національної команди виділялися Олександр Зінченко, Євген Коноплянка та Мар'ян Швед. В одному з епізодів після удару Шведа голкіпер дніпрян не зумів зафіксувати м'яч, і на добиванні чітко зіграв Роман Яремчук. 1:0.

Другий тайм збірна розпочала з серії швидких атак, одна з яких вийшла показово чіткої і результативною. Точна гра в пас, класний асист від Мар'яна Шведа і удар сходу від Романа Яремчука, який таким чином оформив дубль. 2:0. У порівнянні з першим таймом ініціативу в організації атак перехопив Роман Безус, якого вміло допомагали на флангах Мар'ян Швед і Євген Коноплянка.

До честі гравців "Дніпра-1", вони не припиняли спроб знайти своє щастя в контратаках, і після розіграшу кутового точний удар в «дев'ятку» вдався Сергію Панасенко. Більшого збірники зробити гостям не дозволили, провівши кілька непоганих атак в кінці матчу. 2:1.

Збірна України провела матч в такому складі: Білик (молодіжна збірна), В. Кравець, Пластун, Прокопчук (молодіжна збірна), Петряк (77, Милованов, молодіжна збірна), Малиновський (46, Козак, молодіжна збірна), Зінченко, Безус, Коноплянка (к), Швед, Яремчук.

Голи: Яремчук, 14, 57 - Панасенко, 82.