Збірна України перемагає Швецію у драматичному матчі 1/8 фіналу Євро-2020 (Як це було)

Україна вперше в своїй історії вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи, де зустрічалася зі збірною Швеції

Збірна України перемагає Швецію у драмат…

На Depo.Сектор все найважливіше, що відбувалося до та під час матчу.

30 червня

00:34 – Звучить фінальний свисток. Україна у чвертьфіналі Євро-2020!

00:31 – Забиває гол Україна! Олександр Зінченко віддав ідеальну передачу партнеру по команді, яким був Артем Довбик і той з легкістю забив із близької відстані, головою пробивши вниз по центру воріт, після того як голкіпер не зміг перервати простріл. 1:2.

00:17 – Поєдинок відновився. Потрібно дотискати шведів.

00:13 – Перший екстра-тайм завершився. Дуже обережно грають команди, чекають на серію пенальті?

00:01 – У більшості залишається збірна України! Головний арбітр матчу вилучає Маркуса Даніельсона за грубу гру проти Артема Бесєдіна.

23:52 – Перший екстра-тайм розпочався. Роман Яремчук залишає поле, замість нього гратиме Артем Бесєдін.

23:47 – Суддя дає свисток про завершення другого тайму, отже визначити переможця в основний час не вдалося.

23:39 – Зінченко став наймолодшим гравцем збірної України, який забивав на Євро.

23:25 – Шведи були знову близькі до забитого м'яча. Еміль Форсбер цього разу влучив у поперечину воріт нашої збірної.

23:17 – Неприємна статистика: Україна пропустила у всіх матчах Євро.

23:12 – Відповідають тією ж монетою шведи! Еміль Форсберг перевірив на міцність праву стіку воріт Бущана.

23:10 – Сергій Сидорчук потрапляє в штангу після класної передачі Андрія Ярмоленка.

23:00 – Поєдинок відновився. Чекаємо на якісний футбол від підопічних Шевченка у другому таймі.

22:56 – Статистика першого тайму виглядає так:

22:45 – Звершився перший тайм. Рахунок 1:1 після перших 45 хвилин зустрічі.

22:42 – Зрівнює рахунок в матчі збірна Швеції. Еміль Форсберг надіслав пробив Георгія Бущана з далекої відстані.

22:27 – Забиває гол збірна України! Чудовим м'ячем відзначився Олександр Зінченко, асист на рахунку Андрія Ярмоленка.

22:14 – Українська торсида запалює на стадіоні в Глазго:

22:00 – Матч Швеція – Україна стартував. Тримаємо кулаки за наших хлопців!

21:55 – Українські вболівальники серйозно підготувались до матчу. Задіяли навіть барабани:

21:32 – Став відомий коментатор матчу ЧЄ Швеція – Україна.

21:24 – Щастю футболістам збірної Швеції немає меж. Потрібно їм зіпсувати святковий настрій своєю грою.

21:10 – Синьо-жовті прапори майорять біля стадіону в Глазго, де пройде матч Швеція – Україна.

21:06 – Тенісистка Еліна Світоліна теж долучилася до підтримки збірної України.

20:45 – З'явились стартові склади команд матчу Швеція – Україна:

20:24 – Цікавий інсайд зі стану нашої команди. Фахівці з "Ман Сіті" допомагають збірній України.

19:41 – Один з організаторів матчу Швеція – Україна показав, як виглядає ситуація біля стадіону "Хемпден Парк" в Глазго:

19:08 – З'явилась статистика збірної Швеції у фінальних частинах чемпіонатів Європи:

18:32 – Стало відомо, скільки українських вболівальників підтримає збірну Шевченка в матчі зі Швецією.

17:40 – Україна розташувалась позаду Швеції у рейтингу ФІФА перед важливим матчем чемпіонату Європи:

17:07 – Так виглядає статистика особистих зустрічей України та Швеції перед матчем Євро-2020:

16:37 – Шевченко розповів, як потрібно зіграти Україні, щоб пройти потужну Швецію.

16:07 – Збірна України провела передматчеве тренування на затишному стадіоні в Глазго:

15:30 – Як виглядає стадіон "Хемпден Парк" в Глазго, де збірна України гратиме з Швецією:

14:54 – Футболіст збірної України втрачав свідомість на тренуваннях перед Євро-2020.

14:25 - УАФ представила форми збірних України і Швеції в майбутньому матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Наші зіграють в синьому комплекті.

13:56 - У прямому ефірі поєдинок Швеція - Україна покаже телеканал "Україна", а також відеосервіси OLL.TV і MEGOGO.

13:00 - На матчі очікується присутність близько 6 тисяч фанатів з 12 - можливих. Сам стадіон вміщує 52 тисячі глядачів.

12:30 - 28 червня президент Володимир Зеленський зв'язався зі збірною України по відеозв'язку перед матчем 1/8 фіналу Євро-2020 проти команди Швеції. Тепер питання чи на фарт він це зробив?

12:00 - Готуємо вас до матчу: Історичний плей-оф: Все, що треба знати про матч Швеція – Україна на Євро-2020