Збірна України мінімально перемогла Північну Ірландію у спарингу в Дніпрі (Як це було)

Збірна України продовжує тренувальний збір в Харкові перед матчами Євро-2020

Збірна України мінімально перемогла Півн…

Збірна України провела другий матч в рамках підготовки до Євро-2020 з Північною Ірландією і нарешті, після серії нічиїх з однаковим рахунком 1:1, перемогла. Все вирішив гол Олександра Зубкова на початку зустрічі. На останніх хвилинах могли забивати гол Андрій Ярмоленко й Артем Бесєдін, проте заштохвати м'яч у ворота не вдалося (а на компенсованих хвилинах гол Бесєдіна не зарахували через офсайд).

Тому й мінімальна перемога, яка дала тренерському штабу на чолі з Андрієм Шевченком значний ґрунт для роздумів. Але загалом – уже значно краще, ніж у попередніх поєдинках.

22:50 – Матч завершено. Україна перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0.

22:31 – У другому таймі футболісти збірної України дещо віддали ініціативу опонентам, проте загалом гру господарі контролюють. За рахунок силової боротьби північноірландці намагаються щось нав'язати "синьо-жовтим". Заміни Андрія Шевченка поки що не спрацювали жодним чином.

22:22 – До речі, в "динамівця" Олександра Караваєва чудова статистика в останніх матчах за національну збірну України.

22:02 – Розпочався другий тайм. У нас заміни: замість Яремчука – Артем Бесєдін, замість Зубкова – Марлос.

21:47 – Перерва. Перемагаємо 1:0. За перший тайм українську команду можна похвалити. Доволі впевнена гра з хорошим контролем м'яча та цікавими комбінаціями, які подекуди призводили до небезпечних моментів. Суперникам "синьо-жовті" дозволили тільки один момент після стандарту, але врятував голкіпер Бущан.

21:26 – Підопічні Андрія Шевченка весело розпочали гру. Перевага в "синьо-жовтих", і вже декілька хороших моментів створено. Особливо добре українські футболісти відкриваються за спини, що стало певною несподіванкою до гравців із Північної Ірландії.

21:13 – Го-о-ол!!! 1:0. Олександр Зубков із "Ференцвароша" ударом головою відкрив рахунок у матчі. Чудову передачу з правого флангу виконав "динамівець" Олександр Караваєв. Перед цим той же Зубков, вирвавшись на оперативний простір, віддав передачу на Романа Яремчука, однак воротар північноірландців здійснив сейв, витягнувши м'яч із кута воріт.

21:00 – Гра розпочалася.

20:46 – Півзахисник Віктор Циганков пропускає гру через невелике ушкодження пахового м'язу. Також поза заявкою і Едуард Соболь. Він чекає на рішення лікарів щодо свого загального стану.

19:58 – Є стартовий склад національної збірної України:

1. Георгій Бущан, 16. Віталій Миколенко, 13. Ілля Забарний, 22. Микола Матвієнко, 21. Олександр Караваєв, 5. Сергій Сидорчук, 8. Руслан Малиновський, 10. Микола Шапаренко, 7. Андрій Ярмоленко (капітан команди), 20. Олександр Зубков, 9. Роман Яремчук

19:09 – Так виглядає "Дніпро-Арена" перед українсько-північноірландським протистоянням.

18:32 – Український атакувальний півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський, який є лідером збірної України і, мабуть, сьогодні вийде на поле, увійшов в десятку гравців Серії А, які найбільше подорожчали

17:07 – Сьогоднішній матч збірних України і Північної Ірландії на телеканалі "Україна" буде коментувати Віктор Вацко

16:00 – Заявка збірної України на матч:

Голкіпери: Бушан, Пятов. Трубін.

Захисники: Попов, Кривцов, Забарний, Миколенко, Караваєв, Матвієнко.

Півзахисники: Судаков, Сидорчук, Степаненко, Ярмоленко, Малиновський, Шапаренко, Марлос, Макаренко, Лєднєв, Безус, Зубков.

Нападники: Яремчук, Довбик, Бєсєдін.

15:45 – Андрій Шевченко не зможе розраховувати в матчі проти Північної Ірландії на Віктора Циганкова і Олександра Тимчика.

15:30 – Українська команда вийде на матч у синій формі.

15:00 – Читайте наш текст, аби бути готовими до матчу – Все, що треба знати про товариський матч збірної України та Північної Ірландії.