Збірна України дивує результатами на чемпіонаті світу в Північній Македонії

У другому матчі основного раунду відбору до чемпіонату світу 2020-го року збірна України з футзалу розійшлася миром із командою Словенії

Збірна України дивує результатами на чем…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Другим суперником "синьо-жовтих" у Скоп'є стала команда Словенії, яка також вдало стартувала у кваліфікації. Українці перемогли в першому турі Косово – 7:1, словенці ж у своєму матчі забили господарям відбірного турніру на один м'яч менше.

В очному поєдинку першими відзначилися представники балканської країни. Незадовго до перерви гол у ворота збірної України оформив Кристьян Чуєць.

На початку другого тайму Петро Шотурма вирівняв становище, а потім Микола Микитюк із пенальті вивів "синьо-жовтих" уперед.

Але невдовзі словенці зусиллями Рока Мордея знову зробили рахунок рівним – 2:2. Цей результат став остаточним.