Забивного форварда, яким активно цікавиться "Динамо", нарешті погодилися продати

Софійський ЦСКА погодився розлучитися з нападником збірної Болгарії Кирилом Десподовим, яким, за повідомленнями медіа, цікавиться київське "Динамо"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Dynamo.kiev.ua. У сьогоднішньому іспанському спарингу з "Вікторією" Плзень (2:1) Десподов не потрапив навіть у заявку, а другий тайм провів на полі футболіст, якого вважають заміною Кирилові – бразилець Маурідес. Він і відзначився переможним голом на 80-ій хвилині.

"Біло-блакитні" проведуть контрольний матч із ЦСКА 2-го лютого на другому іспанському зборі. Судячи з усього, тоді і можна буде перевірити інформацію болгарських журналістів.

Читайте і дивіться також: З'явилось відео, як грає потенційний новачок-форвард "Динамо"