З'явились яскраві фото "потопу" в Хорватії під час матчу суперників в відборі до ЧС-2018

Збірні Хорватії і Косово зіграли тільки 27 хвилин, після чого арбітр прийняв рішення перенести матч

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на segodnya.ua.

Матч сьомого туру групового етапу кваліфікації чемпіонату світу 2018 року між збірними Хорватії та Косово був перерваний через погодні умови.

Арбітр Стефан Йоганнессон зупинив зустріч на 27-й хвилині через сильний дощ, що затопила поле стадіону "Максимір" у Загребі. Рахунок в цей час був - 0: 0, а грати стало неможливо через величезну кількiсть води на полi.

Суддя разом з делегатом зустрічі і представниками збірних прийняли рішення перенести матч на інший день. Зустріч Хорватія - Косово буде дограють сьогодні, починаючи з 22-ї хвилини матчу. Початок догравання - 15:30.

Нагадаємо, що в іншому матчі цієї групи відбору на ЧС-2018 збірна України обіграла команду Туреччини з рахунком 2:0.