Який тренерський тандем може врятувати "Динамо" після Хацкевича

Керівництву київського клубу аби зрушити з мертвої точки ймовірно потрібно шукати неординарні рішення і тренерському призначенні

Вже зараз можна стверджувати, що швидше за все головний тренер "Динамо" влітку припинить свою роботу в клубі. Йому на зміну пророкують чимало оригінальних варіантів. Натомість, ймовірно, варто поглянути на тренерську проблему в київському клубі з кардинально іншого боку. Можливо, президенту киян варто поекспериментувати і призначити на чолі команди - тренерський дует.

Історична складова. Саме з двома тренерами "Динамо" досягало найкращого результату в єврокубках.  В 1975 р. тандем Валерій Лобановський та Олег Базилевич привезли в Київ Кубок володарів кубків та Суперкубок УЄФА. Цікаво, що десятилітню гегемонію "Шахтаря" в чемпіонаті України перервав і золоті медалі в столицю повернув теж тренерський дует Сергій Ребров та Рауль Ріанчо. Ймовірно, одному тренеру охопити всі процеси в клубі, який є доволі специфічним складно. Тому дует з чітким поділом функцій - виглядає доволі привабливим варіантом.

Кандидати. Найцікавішими кандидатами на посаду тренера "Динамо" є Віктор Скрипник, який тренував в Бундеслізі "Вердер" та молодий екс-динамівець Дмитро Михайленко. В обидвох є специфічний досвід. Скрипник попрацював в Європі і разом з "Вердером" показував час від часу впевнену гру. Михайленко зумів фактично з нуля сформувати боєздатний колектив з молодих футболістів і вивести їх в УПЛ. Скрипник був в Німеччині аналітиком, тож саме він зможе поставити гру команді. Михайленко ж добре знає атмосферу "Динамо", адже і сам виступав в столичному колективі, тож зуміє бути відмінним мотиватором перед поєдинками. Саме оце поєднання європейського досвіду і українських реалій може стати вибуховою сумішшю. Звісно, переконати двох самодостатніх наставників працювати в парі - непросто. Проте, для цих фахівців це може бути єдиний шанс попрацювати в команді такого рівня, тому є ймовірність, що вони б погодилися.

Звісно, такий сценарій розвитку подій є найменш вірогідним, але наведені аргументи повинні змусити Ігора Суркіса задуматися...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор