Яка головна небезпека трансферу Хачеріді в "Динамо" або "Шахтар"

Напередодні з'явилась інформація, що захисник грецького ПАОКу Євген Хачеріді може повернутися в чемпіонат України

Новина, що греки хочуть здихатись скандального українця, мабуть, нікого не здивувала, адже за півроку встиг добряче "начудити" в новому клубі. Спершу Хачеріді закрив рота російським фанатам, продемонструвавши щитки в кольорах прапора України після матчу-відповіді з "Спартаком" (0:0) в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. І якщо для українців це на рівні подвигу сприймалося, то в ПАОКу були шоковані, адже власник клубу - росіянин Іван Саввіді наближений до президента Росії Володимира Путіна. Згодом в матчі Ліги чемпіонів з "Челсі" Хачеріді заробив вилучення вже на 7 хвилині, таким чином підставивши команду. Тож його продаж, зважаючи на велику зарплату, ПАОК розгляне з радістю.

ЗМІ в Україні одразу ж назвали двох претендентів на захисника - "Динамо" та "Шахтар". На Depo.Сектор аргументи, чому цей трансфер є дуже неоднозначним для українських грандів.

Євген Хачеріді втратив мотивацію грати в футбол. Це головна характеристика, яка робить з цього футболіста бомбу сповільненої дії. Зважаючи на важкий і запальний характер, екс-гравець збірної України тепер шукає емоції не в грі, а саме в неігрових моментах. Також важливо, що Хачеріді значно переоцінює свій рівень і часто саме він влаштовує дідівщину в командах, де грає. Зараз і в "Динамо", і в "Шахтарі" багато молодих, але неймовірно перспективних молодих футболістів. Як вплине на них повернення "легенди"? Хачеріді також може дратувати "особливе" ставлення в донецькому клубі до бразильців. І байдуже, що воно себе вже сотні разів виправдовувало.

Можна однозначно стверджувати, що і в "Динамо", і в "Шахтаря" є суттєва проблема в центрі захисту. Але чи можна вирішити її "немотивованим, скандальним гравцем" - питання з очевидною відповіддю. Чи може Фонсека чи Хацкевич змінити Хачеріді? Тут однозначну відповідь дати поки неможливо...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор