Як зірковий новобранець "Манчестер Юнайтед" забив крутий дебютний гол

Бельгійський форвард Ромелу Лукаку перейшов з "Евертона" в "МЮ" за 75 мільйонів фунтів

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Англійський футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" завдав поразки клубу MLS "Реал Солт-Лейк" в передсезонному товариському матчі, в якому форвард Ромелу Лукаку забив свій перший гол в складі манкуніанців.

Зустріч, що пройшла в місті Санді (штат Юта), завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей, у складі яких відзначилися Генріх Мхітарян (29 хвилина) і Лукаку (38 хвилина). У "Реал Солт Лейк" єдиний гол забив Луїс Сільва (20 хвилина).
Бельгійський форвард Лукаку в липні перейшов в "МЮ" з ліверпульського "Евертона", підписавши п'ятирічний контракт. За даними ЗМІ, сума трансферу 24-річного нападника склала 75 мільйонів фунтів.
Нагадаємо, Лукаку покликаний замінити в "МЮ" шведського форварда Златана Ібрагімовича, який через травму коліна вибув на тривалий термін.