Як український форвард Кравець феєрить в матчах "Кайсеріспора" в чемпіонаті Туреччини

Український нападник турецького "Кайсеріспора" Артем Кравець феєрично повернувся в гру після відновлення чемпіонату після карантину

Як український форвард Кравець феєрить в…

Артем Кравець в останньому матчі приніс нічию своєму клубу в матчі 32-го туру чемпіонату Туреччини з "Газіантепом" (1:1). Кравець провів повний матч, а на 90-й хвилині зрівняв рахунок, коли "Кайсеріспор" вже грав вдев'ятьох.

31-річний футболіст забив в третьому матчі поспіль. Для того, аби відзначитися трьома голами в трьох поєдинках знадобилося 8 ударів по воротах.

За останні три матчі Кравець отримує високі оцінки від аналітичних футбольних сайтів. Sofascore оцінив дії нашого футболіста балами: 7,5, 7,6, 7,3. Середня оцінка форварда в сезоні - 7,05 (вища лише в двох футболістів "Кайсеріспора"). В середньому в сезоні Кравець витрачає на забитий гол 146 хвилин на полі. Після відновлення чемпіонату на його рахунку 4 голи в 6 матчах. Всього в сезоні Кравець забив 9 м'ячів і зробив 1 асист в 20 матчах

"Кайсеріспор" посідає передостанню сходинку турнірки чемпіонату Туреччини, але зберігає, борячись з ще шістьма командами, шанси на збереження прописки в еліті. Залишилося провести два матчі.