Як українець з "Шахтаря" начхав на збірну, оформивши трансфер в російський клуб

Український захисник Іван Ордець підписав контракт з московським "Динамо"

Український захисник прийняв сенсаційне рішення продовжити футбольну кар'єру в московському "Динамо". Схоже, що переговори про трансфер українця в російський клуб велися недовго, адже між клубом та футболістом не було помітно довжелезних "мильних опер". Важко зрозуміти логіку Івана Ордеця про перехід в московське "Динамо", адже він остаточно поставить хрест на виступах за національну збірну України. То ж чому екс-гравець "Шахтаря" прийняв скандальну пропозицію з Росії у віці 26 років:

по-перше, у складі збірної України Іван провів 12 матчів. В його активі всього один гол і, схоже, що на виклик у збірну України він не надто розраховував. Крім того, у збірній стабілізувалась ситуація з центральними захисниками, що підвищило конкуренцію у складі "синьо-жовтих". Микита Бурда, Сергій Кривцов, Ігор Пластун показують високий рівень гри. А ще є Микола Матвієнко, який може підстрахувати партнерів у центрі захисту і Артем Шабанов з "Динамо", який чекає на свій шанс у збірній.

До цього комплекту додався фактор травматичності Івана Ордеця, який ще зовсім недавно вилетів на довгий термін в лазарет.

по-друге, українцю запропонували хороший індивідуальний контракт. В "Шахтарі" Ордець заробляв не більше 400 тисяч євро, а московське "Динамо" запропонувало захиснику в $ 1 млн. Різниця суттєва і стала вирішальною в переговорах. А якщо взяти до увагий той факт, що контракт розрахований на три роки, то умови трансферу виглядають вже надто ідеальними для посереднього гравця захисної ланки.

по-третє, на рішення екс-"гірника" могли вплинути поради футболістів, які вже перейшли з "Шахтаря" на російські землі. Мова йде про Ярослава Ракицького, який виступає за пітерський "Зеніт", та Олега Данченка, який зовсім недавно поповнив ряди казанського "Рубіна". В "Шахтарі" склалась тенденція, коли перехід в російські клуби вже не вважається зрадою.

Іван Ордець розставив пріоритети таким чином, що гроші виявились у нього на першому місці. Сподіватись на те, що Андрій Шевченко викличе захисника в стан збірної, практично не доводиться. Тож цей крок нехай залишиться на совісті українця, якому начхати на російську агресію та тисячі вбитих співвітчизників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор