ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Селезньов "перегорів" у дебютному матчі на Росії

Євген Селезньов не дуже вдало провів перший матч за "Кубань"
Depo.
28 лютого 2016 22:15
ФОТО: depo.ua
Як Селезньов "перегорів" у дебютному матчі на Росії
Як Селезньов "перегорів" у дебютному матчі на Росії

Команда українця пристойно виглядала у поєдинку на Кубок Росії проти "Зеніту", програвши 0:1 лише у овертаймі. Проте сам Євген провів на полі лише перші 45 хвилин, після чого був замінений головним тренером Сергієм Ташуєвим на сенегальця Ибрагіма Бальде.

Звісно, не дуже легко дебютувати за нову команду лише через три дні після офіційного трансферу, але причина заміни Селезньова, судячи з усього, криється навіть не в його фізичних кондиціях і неспроможності знайти спільну мову з новими партнерами. Євген фізично виглядав досить пристойно, а от про психологічний стан гравця такого не скажеш.

З самого початку зустрічі все, як то кажуть, одразу пішло не так. Вже на 5-й хвилині Селезньов отримав справедливу жовту картку за грубий удар по нозі Хаві Гарсії. Вже тоді здалося, що нападник занадто вже сильно налаштувався на матч. А наступні епізоди за участю футболіста лише підтвердили здогадки. Селезньов багато розмовляв з арбітром та суперниками, робив безліч різких рухів, а апогеєм дій українця став епізод під завісу тайму, коли Євген спершу вирішив поштовхатися з ветераном "Зеніту" Данні, а коли той зробив рух у напрямку нападника, українець впав на газон, немов підкошений.

Тренер "Кубані" оперативно зрозумів, що тримати на полі такого збудженого гравця, в якого вже є у пасиві жовта картка, не дуже розумне рішення, тому заміна не змусила себе довго чекати.

Чому перший матч Селезньова видався саме таким нервовим? Пояснити неважко. Після оголошення про перехід Євгена у російський клуб футболісту довелося вислухати і прочитати багато слів на свою адресу. Всі ці розмови та нескінченні інтерв’ю, безумовно, тиснули на гравця, і тому сьогодні футболіст в першу чергу хотів не просто зіграти в футбол проти лідера сезону в РПЛ, але ще й довести всім критикам, що його вчинок був вірним. Звідси вся ця агресія і заряд на боротьбу, які насправді лише заважали Селезньову і точно не допомогли щось комусь довести.

В цьому плані тренерському штабу збірної України, якщо там розраховують на Євгена у важливих матчах (не кажучи вже про виступи на Євро), необхідно не повторити помилок Сергія Ташуєва. У випадку виклику гравця до національної команди з Селезньовим необхідно провести бесіду, аби запобігти подібному "перегорянню" і у стані збірної. Адже перед очима власних вболівальників Євген також може захотіти вийти на матч "з палаючими очима", що може призвести не стільки до вдалих дій на полі, скільки до карток від арбітрів. А в них, нагадаємо, у кишені є не тільки жовті.