Як оцінили гру Малиновського після його суперголу в матчі "Аталанта" – "Ювентус"

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський зіграв 30 хвилин у матчі 25-го туру Серії А проти "Ювентуса" (1:1)

Як оцінили гру Малиновського після його…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Він з'явився на полі на 60-ій хвилині замість Муріеля. Українець отримав оцінку 7,6 за версією SofaScore. WhoScored оцінив Руслана в 7,4.

Це одні з найвищих оцінок у матчі у складах обидвох клубів.

На 76-ій хвилині він відзначився забитим м'ячем. Руслан 26 разів доторкнувся до м'яча, зробив 15 влучних пасів (точність 88%), віддав 1-ну ключову передачу, завдав 1-го удару у ворота, зробив 1-не вдале обведення з двох, виграв 4 єдиноборства з 5-ти, а також допустив 3 втрати.

Цього сезону він забив 7 голів і зробив 2 асисти у 26-ти матчах.

Читайте та дивіться також: Малиновський забив фантастичний гол в матчі "Аталанти" з "Ювентусом"