Як Моторола та Гіві прикрасять "націоналізовану" "Донбас Арену"

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко хоче замінити портрети футболістів "Шахтаря" на зображення "героїв" Донбасу

Depo.
10 березня 2017 13:04
ФОТО: depo.ua

В останній день зими, 28-го лютого, бойовики, яких в Ахметова назвали "озброєними людьми", захопили "Донбас Арену" і припинили роботу гуманітарного штабу. В ніч на перше березня, після трьох років "консервації", стадіон засяяв вогнями.

Вже 3-го березня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко у розмові з журналістами повідомив, що у його голові "народилася ідея" зіграти на "Донбас Арені" матч між батальйонами "Спарта" та "Сомалі" на честь загиблих командирів бойовиків Мотороли та Гіві. На тій самій прес-конференції Захарченко додав, що портрети гравців "Шахтаря", які зараз прикрашають "Донбас Арену", необхідно замінити.

"Коли "Донбас Арена" знову засяяла, я отримав незабутнє задоволення. Я хочу порадитися з нашим народом на предмет того, що буде розміщено на стадіоні. Зараз там встановлено портрети футболістів, які грали в футбол і одного разу принесли славу ФК "Шахтар", пройшовши з клубом важкі випробування. Однак, зараз там розміщені і портрети тих, хто до футбольного клубу вже не має ніякого відношення, в тому числі й іноземців. Цей стадіон завжди був символом Донецька, і його краса була однією з найбільших пам'яток нашого міста. Я вважаю, що розміщення портретів на стадіоні гідні ті люди, які гідно представляли і представляють Республіку - це герої "ДНР", заслужені діячі культури і мистецтв, герої праці і спорту, лікарі. Ми проведемо відкрите народне голосування і за його підсумками визначимося з тими кандидатами, чиї портрети по праву будуть встановлені на "Донбас Арені", - цитують Олександра Захарченка сепаратистські ЗМІ.

Вже зараз можна уявити, як виглядатиме "Донбас Арена" з "героями" "Новоросії", "ДНР" - Моторолою та Гіві, які замінять на стадіоні Луїса Адріано, Хюбшмана та інших екс-гравців команди. Бо без них "кіна не буде". Не просто ж так на похорон Мотороли зігнали багатотисячний натовп, а білборди з Гіві після смерті висіли по всьому Донецьку і прощалися з ним також пафосно.

Ось так виглядатиме "Донбас Арена" вдень.

А так - вночі.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор