"Ворскла" впевнено обіграла "Металіст-1925" у принциповому матчі УПЛ

У Полтаві відбувся перший матч 5-го туру УПЛ між "Ворсклою" та "Металістом-1925", господарі перемогли з рахунком 2:0

"Ворскла" впевнено обіграла "Металіст-19…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Полтавські футболісти володіли перевагою, гості з Харкова головну ставку поставили на оборону.

Зламати захисні редути харків'ян вдалося наприкінці першого тайму. Чеснаков вивів полтавців уперед після боротьби із захисниками суперників і скидування м'яча від Скляра.

На початку другої частини Батюшин з "Металіста-1925" не зумів переграти воротаря Різника ударом з 11-метрової позначки. І, мабуть, цей епізод став ключовим у матчі. Адже швидко полтавці подвоїли свою перевагу. Точніше гол відбувся у власні ворота – на 55-ій хвилині Ткачук "відзначився" автоголом. І знову гольова передача на рахунку все того ж Скляра.

Господарі поля впевнено довели матч до перемоги.

"Ворскла" – "Металіст-1925" 2:0

Голи: Чеснаков, 41; Ткачук, 55 (аг)

Нереалізоване пенальті: Батюшин (М), 47 (воротар)

"Ворскла": Різник, Бондаренко (Яворський, 90), Тамм, Пердута, Чеснаков, Скляр (Вакула, 73), Кане (Пешич, 90), Челядін, Тілль (Нестеренко, 88), Якубу (Кушніренко, 90), Степанюк

"Металіст-1925": Сидоренко, Западня (Ченбай, 83), Єрмаков, Ткачук, Шершень, Протасов (Савін, 70), Фабінью, Криськів, Батюшин (Задерака, 64), Дмитренко (Ременюк, 64), Габелок (Кравченко, 83)

Попередження: Пердута, 35; Якубу, 72; Степанюк, 82 – Фабінью, 66; Ременюк, 83; Савін, 87

Читайте та дивіться також: Майже дербі в Полтаві: Географічні сусіди "Ворскла" і "Металіст-1925" назвали склади