"Відрізати руки?": Тренер Малиновського з "Аталанти" відреагував на прикру нічию з "Ювентусом"
Головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні прокоментував нічийний результат у матчі 32-го туру чемпіонату Італії з "Ювентусом" (2:2)
- Сектор
-
12 липня 2020 08:59

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Football Italia. Команда з Бергамо пропустила два голи з пенальті, фахівець залишився незадоволений суддівством.
"Дуже строго судять, особливо в італійському чемпіонаті, – зазначив Гасперіні. – Гравцям треба відрізати руки? Це не перший пенальті, який ми бачили за сезон, було багато всього з різними командами. Це безумство, й інтерпретація правил тут не така, як в інших країнах. Там такі покарання не передбачені. Не вірю, що там буде аналогічна інтерпретація".
"Вийцшов чудовий виступ проти лідерів чемпіонату, – додав головний тренер "Аталанти". – Я сказав хлопцям, щоб вони ставилися до цього матчу, як до гри в Лізі чемпіонів, оскільки в серпні ми зустрінемося з командами такого рівня".
"Ми досягнули всього, до чого прагнули, я дуже задоволений виступом і дуже розчарований, що не виграли. Ми вели в рахунку до останньої хвилини і зробили все, щоб заслужити на перемогу", – підсумував Гасперіні.
Читайте також: Експерти відзначили прогрес у результативних діях українського футболіста Малиновського
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:38Grok порадив Луніну вчити українську після репліки футболіста російською
- 16:02Майора російської армії випускають на фехтувальну доріжку: Світова федерація фехтування дозволила участь росіян і білорусів у чемпіонаті світу
- 13:32Відомо, коли почнеться новий футбольний чемпіонат України
- 18:24Упевнена Світоліна і сенсації з протилежними знаками від інших українок: триває Вімблдон-2025
- 16:58Загинув форвард футбольного клубу "Ліверпуль"
- 14:30 Купуйте квитки, буде трилогія: британець Тайсон Ф'юрі після "завершення кар'єри" анонсував новий бій з Усиком
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео