Експерти відзначили прогрес у результативних діях українського футболіста Малиновського

Український атакувальний півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився голом у ворота "Ювентуса" в 32-му турі Серії А (2:2)

Експерти відзначили прогрес у результати…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Малиновський вийшов на заміну на 68-ій хвилині, а через 12 хвилин вивів "Аталанту" вперед. Відзначимо, що Руслан забив правою ногою, хоча він шульга.

У попередніх двох матчах він заробив пенальті, який приніс перемогу над "Кальярі" (1:0) і зробив асист у зустрічі з "Сампдорією" (2:0). Тобто це третя результативна дія українського футболіста в останніх іграх. На цьому наголошує більшість італійських футбольних експертів, як на значному прогресі у грі українського збірника.

Цього сезону 27-річний українець забив 7 голів і зробив 4 асисти в 37-ми матчах.

Читайте і дивіться також: "Не наш день": Українець Малиновський засмутився через нічию "Аталанти" з "Ювентусом"