Відомий футбольний агент розповів, як його кинули в Туреччині

Генеральний директор компанії "16 footbal agency" Іван Пироженко розповів про трансфер Близніченка з "Дніпра" в турецький "Карабюкспор"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footboom.

"Були якісь внутрішні амбіції, – зізнався український футбольний агент. – Я виступив гарантом, що вони віддадуть гроші через тиждень. Я заклав свою квартиру перед "Дніпром". Тому що за гроші, які давали за Близніченка клуб мав сплатити збори. Все зробили. Зізнаюся, я втік із Туреччини кинутий морально і не заробив на цьому трансфері. Мене кинули. Трохи пізніше я зрозумів, що це метод східних людей перевіряти свого клієнта та можливого потенційного партнера. І як далеко з ним можна зайти".

"Я закрився вдома і пив цілий тиждень, – відверто розповів Іван Пироженко. – Спасибі моїй дружині, яка розуміла мене і не чіпала. Вона заходила до мене і морально підтримувала. Потім, напевно, спрацював інстинкт, який є у чоловіків. Його неможливо виховати. Я прокинувся, зібрався з думками і зрозумів, що зможу вирішити всі проблеми. Поверну всіх до життя. На щастя, це вдалося зробити. Ми закрили питання з турками та росіянами. Турецька сторона розрахувалася за боргами Близніченка. Я повернувся додому і зрозумів, що потрібно створювати футбольну агенцію. До цього прийшов спонтанно, тому що кинули там, кинули в іншому місці... Прийшло розуміння, що потрібно цей процес нормалізувати та займатися цивілізовано".

Читайте також: Український футболіст втік з турецького клубу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор