Веронська пауза: Як Малиновський з "Аталантою" не впоралися у Вероні (СТАТИСТИКА)

Український атакувальний півзахисник Руслан Малиновський провів 77 хвилин у матчі 34-го туру італійської Серії А "Верона" – "Аталанта" (1:1)

Веронська пауза: Як Малиновський з "Атал…

Уболівальники вже звикли до феєрій від футбольного клубу з Бергамо, тому цей матч їх міг трохи розчарувати. Однак у цьому випадку варто робити поправку на спеку, яка зараз захопила північ Італії, тож футболістам складно було підтримувати високий темп, вони мусіли робити паузи в активностях у грі.

Зробила паузу у перемогах і "Аталанта" Руслана Малиновського. У разі перемоги бергамаски гарантували би собі вихід до групового етапу Ліги чемпіонів на наступний сезон. Зараз же їм для цього не вистачає одного очка. Однак ніхто в Італії не сумнівається, що в чотирьох турах, що залишилися до закінчення Серії А, вони виконають таке завдання, яке виглядає доволі легким.

Малиновський вдруге поспіль грав із перших хвилин матчу. Розпочав упевнено, на 16-ій хвилині Руслан сконструював прекрасну комбінацію, після чого Сапата п’ятою віддав на Пашаліча, але той не зумів обіграти воротаря "Верони", – це виглядало насправді ефектно. На улюблену ударну позицію з-за меж штрафного майданчика українця не пускали, тож гольової нагоди він не отримав аж до кінця гри.

На початку другого тайму помилка в центрі поля нашого гравця ледь не призвела до небезпечної атаки веронців. Натомість у відповідь м’яч суперникам подарував захисник "Верони", і Сапата використав момент – 0:1. Та все ж господарі, у складі яких непогано виглядав колишній півзахисник київського "Динамо" Мігел Велозу, досить швидко вирівняли становище – гол на рахунку Пессіни – 1:1.

На 78-ій хвилині 27-річного українця замінив Луїс Мюріель. Більше голів обидві команди не забивали, хоча моменти створювали навіть частіше, ніж у першому таймі, трохи більше нагод було у футболістів із Бергамо.

Руслан цього разу взяв паузу і не відзначився результативними діями. Від авторитетного порталу "Whoscored" він отримав 6,7, і це 7-ма оцінка серед усіх 15-ти гравців, які взяли участь у поєдинку у складі "Аталанти".

Нагадаємо, що в дербі минулого туру з "Брешією" (6:2) футболіст теж вийшов на поле з перших хвилин, тоді він забив гол і зробив 2 асисти. За підсумками того матчу він став найкращим футболістом зустрічі. Всього на рахунку Руслана Малиновського 7 голів і 4 асисти в 30-ти матчах Серії А.

Статистика Руслана Малиновського в матчі проти "Верони" (оцінка від "Whoscored" – 6,7)