В дружини гравця збірної Росії, який сидить у в'язниці, забрали автомобіль

Дружина півзахисника "Краснодара" Павла Мамаєва Алана заявила, що клуб не віддає їй автомобіль футболіста Mercedes AMG G63

Про це повідомляє Dеpo.Сектор з посиланням на російські ЗМІ.

Машина знаходиться в власності 30-річного хавбека - він припаркував її на базі "биків" під час останнього домашнього тренування.

"Сам автомобіль оформлений на Пашу, отже належить нашій родині, - цитує Мамаєву "Комсомольская правда". - Коли я дізналася, що машина стоїть на базі, вирішила перегнати її до нас у двір біля будинку. З якої причини її утримують, незрозуміло. Нібито ми розлучаємося, тому машину вони не хотіли віддавати.

У телефонній розмові пояснила ситуацію, і пояснила, що ніякого розлучення немає, у мене є підтверджуючі на це документи. Цього видалося недостатньо, вони заявили, що не можуть повернути без дозволу самого власника. Тоді Паша з СІЗО написав листа про те, що дозволяє віддати автомобіль мені".

Нагадаємо, Мамаєв разом з нападником "Зеніту" Олександром Кокоріним були взяті під варту до 8 грудня за участь у двох бійках в центрі Москви. Вони знаходяться в СІЗО "Бутирка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор