В Аргентині під час футбольного матчу кинули унітаз на футбольне поле

Матч 1-го раунду Кубка Аргентини між "Ньюеллс Олд Бойз" і "Вілья Мітре" зірвали через поведінку фанатів

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на The Sun. За ходом матчу "Ньюеллс Олд Бойз" програвав супернику, який виступає в нижчому дивізіоні, з рахунком 1:2. На 90-ій хвилині фанати "Ньюеллс" влаштували безлади на трибунах.

Заспокоїти вболівальників спробували пожежні, які розпочали поливати їх водою. У відповідь на це фанати кинули на поле бачок унітазу, травмувавши одного з пожежників. Також в сутичках поранення отримали три поліцейські.

Арбітр був змушений перервати матч. "Ньюеллс" зарахували технічну поразку. Таким чином у наступний раунд турніру вийшов "Вілья Мітре".

Нагадаємо, що декілька місяців тому аргентинські фанати зірвали проведення фінального матчу Кубка Лібертадорес між "Рівер Плейт" і "Бока Хуніорс". У підсумку матч довелося провести в Іспанії.