Український футболіст заробив пенальті у матчі чемпіонату Угорщини

Український захисник Іван Петряк заробив одинадцятиметровий для своєї команди в поєдинку першості Угорщини

Український футболіст заробив пенальті у…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Вже на третій хвилині матчу 12-го туру чемпіонату Угорщини між "Капошваром" і "Фехерваром" українець Іван Петряк заробив пенальті для гостей. Одинадцятиметровий реалізував Георгі Міланов, і "Фехервар" повів 1:0.

Наш співвітчизник був помітний і на 28-ій хвилині міг відзначитися ще й забитим м'ячем. Однак його удар виявився невлучним. За шість хвилин до цього господарі залишилися вдесятьох і догравали матч в чисельній меншості.

У другій половині гри підопічні Марко Ніколіча забили ще один м'яч і виграли з рахунком 2:0. Петряк пішов з поля на 81-ій хвилині.

Після цієї перемоги "Фехервар" з 26-ма очками став одноосібним лідером чемпіонату Угорщини. Однак уже завтра його може наздогнати "Ференцварош" Сергія Реброва.