Кандидат у збірну України відзначився гольовою передачею у чемпіонаті Угорщини

Українець Іван Петряк своєю результативною передачею допоміг "Фехервару" взяти очко в поєдинку із "Залаегерсегом" (3:3)

Кандидат у збірну України відзначився го…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Український футболіст Іван Петряк провів на полі весь ігровий час у матчі 11-го туру чемпіонату Угорщини "Залаегерсег" – "Фехервар".

Після першого тайму гості програвали з рахунком 0:2.

Однак після перерви ситуація на полі кардинально змінилася. На 51-ій хвилині Петряк віддав передачу на Лоїка Него, і той відквитав один м'яч. Більше того, "Фехервар" продовжував володіти ініціативою і ще двічі засмутив воротаря господарів.

Однак на третій компенсованій хвилині "Залаегрсег" все ж зумів відігратися. У підсумку, 3:3 – бойова нічия.

Після 11-ти турів "Фехервар" очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини.