Український футболіст відзначився дублем у європейському чемпіонаті

Український півзахисник Іван Петряк забив одразу два голи за "Фехервар" у матчі чемпіонату Угорщини

Український футболіст відзначився дублем…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Фехервар" українця Івана Петряк в 28-му турі чемпіонату Угорщини приймав на своєму полі "Уйпешт". Наш співвітчизник вийшов на поле в стартовому складі господарів і став одним із двох головних героїв матчу.

У першому таймі виконував соло форвард "Фехервара" Неманья Ніколіч, на рахунку якого два забиті м'ячі. Після перерви естафету підхопив Петряк, який також відзначився дублем. У підсумку, нинішнього року українець відзначився вже чотири рази за свою команду.

У підсумку, господарі здобули розгромну перемогу – 4: 0. Петряк отримав в цьому матчі ще й жовту картку.

Після цього успіху "Фехервар" набрав 44 очки, але залишився на третьому місці в першості Угорщини.