Чемпіонство Угорщини "Ференцвароша" українця Реброва відкладено

У разі перемоги над "Академією Пушкаша" в домашньому матчі 28-го туру в Угорщині "Ференцварош" Сергія Реброва міг достроково оформити чемпіонство

Чемпіонство Угорщини "Ференцвароша" укра…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Однак цього не сталося. Господарі пропустили м'яч вже на 7-ій хвилині і змогли відігратися лише наприкінці зустрічі завдяки голу Лайдуні.

Обидва українські легіонери "Фраді", Ігор Харатін і Олександр Зубков, розпочали поєдинок на лаві запасних. Зубков, для якого цей матч був 30-им у сезоні, з'явився на полі на 69-ій хвилині, а Харатін – на 77-ій.

Відзначитися результативними діями наші співвітчизники не змогли, проте Ігор встиг на 90-ій хвилині отримати "гірчичник".

У результаті нічия – 1:1. За п'ять турів до кінця чемпіонату "Ференцварош" випереджає "Академію Пушкаша" на 13 очок.